< Geri
online psikolog logo white
Merve Üçok
Çevrim Dışı

Merve Üçok

Psikolog
camera

Uzman Videosu

star
5.0
(51 Yorum)
flama
flama
 
flama
flama

Merve Üçok Kimdir?

Merhaba sevgili Danışan, Psikoterapi desteği ile sizlere yardımcı olmak amacıyla hızlı ve kalıcı değişiklikler sağlama motivasyonu ile terapi süreçlerini birlikte yürütmeyi amaçlıyorum. Dilerseniz, birlikte keşif arkadaşı olarak sizlere yardımcı olmak isterim. Üniversite eğitimimi 2017 yılında Toros Üniversitesi Psikoloji Bölümü' nde yüksek onur derecesiyle tamamladı...

Devamını Oku
Eğitim ve Sertifikalar
  • TOROS ÜNİVERSİTESİ
    Psikoloji (Lisans)

Merve Üçok Yorumları

Her şey çok güzel ve anlayışlıydı Merve Hanım

01.07.2023

Çok teşekkür ederim.😊

Merve Hanım ile şu ana kadar 2 seans yaptık. Kendisi çok güleryüzlü, anlayışlı ve çözüm odaklı bir psikolog. İş durumumdan dolayı ara vermek zorunda kalsam da tekrar danışmak isteyeceğim birisi kesinlikle.

08.07.2023

Çok teşekkür ediyorum.😊

Anlayışlı ve ilgili bir psikolog, Merve Hanımla seanslarımız bana farkındalık kazandırdı. Teşekkür ederim.

10.07.2023

Çok teşekkür ediyorum .😊

Merve hanım, cok güzel analiz yapıp durumları objektif bir şekilde değerlendirerek içinde bulunduğunuz problemlerin derinlerine inip sorunun kaynağını bulabilen çok anlayışlı, çok kibar ve bu gelişen süreçte üzerinizdeki kaygıyı sizden alabilen seans sürecinde sizi mental olarak çok rahatlatan, mesleğinde uzman olabilmeyi başarmış bir hanımefendidir. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve sonraki seansları iple çekiyorum diyebilirim ✨️✨️

10.07.2023

Çok teşekkür ediyorum .😊

Merve hanımın hem enerjisi hemde bana aktardığı his muhteşem. Sürecin çok başındayız ama şimdiden yürüyeceğimiz yolun karşılığını alacağımızı hissediyorum. Emeğinize sağlık…

12.07.2023

Çok teşekkür ediyorum.😂

Son zamanlarda yaşadığım çok ağır bir durum var. Büyük pişmanlık, vicdan azabı ve korkuyu bir arada yaşıyorum. Merve hanım bu durumu o kadar iyi anladı ve bana bu konuda o kadar güzel bir yol çiziyor ki, sürecin sürekli olarak olumlu yönde ilerlediğine şahit oluyorum. İyi ki varsınız Merve hanım.

16.07.2023

Çok teşekkür ediyorum.😊

İletişimi ve anlayışı çok başarılı, kesinlikle tavsiye ediyorum

17.07.2023

Çok teşekkür ediyorum .😊

Merve hanım, iyi bir dinleyici, analiz ve sorgulama konusunda da çok güzel geçişleri var. Bu ilk seansımızdı yarım saatte nasıl iyi bir çalışmamız olabileceğini fark ettiğim için devam ediyorum. Toplu seans alınca benim de keseme uygun oluyor. Ve her kafam karışık olduğunda telefonun ucunda olacağını bilmek güven veriyor.

18.07.2023

Çok teşekkür ediyorum .😊

Merve Hanım ile ilk defa seans yaptık. Çok güzel dinleyip analiz yaptı seans bittikten sonra söyledikleri konusunda farkındalığım arttı ve içim rahatladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

13.08.2023

Çok teşekkür ediyorum.😊

Merve hanım profesyonelce ilk seansımız da sorunu anlayıp, yanlış düşüncelerimden kurtulmamı sağlayarak, yaptığı yönlendirmeler ile yardımcı oldu. 2. Seansımızda da sonuçlarını görerek çözüm için yönlendirmelerine devam etti ve çok faydasını görüyorum. Gayet bilgili, ilgili ve çözüm odaklı çalışan, son derece memnun kaldığım psikoloğumu herkese gönül rahatlığıyla önerebilirim.

14.08.2023

Çok teşekkür ediyorum.😊

İlk seanstan sonra ikinci seansa kadar her gün sizinle konuşmayı bekledim gerçekten çok iyi geçiyor ve daha iyi hissettiriyorsunuz. Güleryüzlü ve anlayışlı olmanız beni çok mutlu etti. İkinci seansta sorduğunuz sorularla bazı şeylerin farkına varmamı sağladınız. Sizin yardımınızla daha iyi olacağıma inanıyorum. Her şey için teşekkür ederim.

30.08.2023

Çok teşekkür ederim.😊

Merve hanımla her seans sonrası bu da böyleymiş demek ki farkındalığı kazanıyorum. Seanslar çok keyifli geçiyor ve insanda inanılmaz bir güven hissi oluşuyor

09.09.2023

Çok teşekkür ederim.😊

Öncelikle Merve Hanım'a teşekkür ederim. Gecmiste yaşadığım kötü terapi sürecinin bıraktığı güvensizlik hissini sildiği için. Önümüzdeki seansları sabırsızlıkla bekliyorum.

20.09.2023

Çok teşekkür ederim.😊

Bir çok sorunun altına inmeyi ilk defa bir psikolok ile başarabildim. Şiddetle tavsiye ettiğim işinin ehli birisi :)

27.09.2023

Çok teşekkür ederim.😊

Bu kadar iyi bir uzman ile denk geldiğimden dolayı çok mutluyum

27.09.2023

Çok teşekkür ederim.😊

Merve hanım ile çok yol aldığımızı düşünüyorum. Çok memnunum, iyi ki karşıma çıkmışsınız

27.09.2023

Çok teşekkür ederim.😊

Merve Hanım'dan ilk defa seans aldım. Hatta hayatımda ilk defa bir psikologdan seans aldım. Daha ilk seans sonrası 3 davranış biçimde müthiş farkındalıklar yaşadım ve anında hayatıma uyguladım. Kendisi size daha ilk seansta görmeniz gereken yanlış davranış kalıplarınızı sanki sihirli değneğiyle bir anda farkettirme konusunda müthiş deneyimli biri. Yaptığı analizlerle sonuç ve çözüm odaklı yaklaşımı ile seans sırasındaki samimi, anlayışlı olması sizi çok rahatlatıp, iletişimi kolaylaştırıyor. İlk görüşmemiz sonrası anında toplu seans satın aldım. Görüşmelerle çok daha iyi sonuçlar alacağıma kesinlikle inanıyorum. Kendisi ile terapiyi şiddetle herkese tavsiye ederim.

12.10.2023

Çok teşekkür ederim.

Merve Hanım ile yapmış olduğumuz ilk tam seans sonrası konuyu bütünüyle ele alıp hızlı bir şekilde bir çerçeve çizdi ve beni kendimde şüphe ettiğim konularda rahatlattı. Sonraki seansta da nasıl bir yol alabileceğimiz konusunda beni bilgilendirdi. Kendisine teşekkür ediyorum.

13.10.2023

Çok teşekkür ederim.

Çalışkan, yol gösterici psikoloğum benim. Başarılarınızın devamını dilerim. Görüşmelerden hep iyi ki diyerek çıktım. Zorlu koşullarımda görüşme çabalarımı hep pozitif ve destekleyici yaklaşımı için ayrıca teşekkür ediyorum.Herkese tavsiye ediyorum.

20.10.2023

Çok teşekkür ederim.😊

Merve hocamla denk geldiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum, bir arkadaşımla dertleşme rahatlığı sağlıyor ve yaptığı yönlendirmeler ve yorumlarla kafamda bir şeyleri aydınlatıyor. Her seanstan sonra bi sonraki seansı sabırsızlıkla bekliyorum.

21.10.2023

Çok teşekkür ederim.😊

Merve Hanım ile henüz bir kere görüştük ama işinde ve alanında uzman olduğu çok belli. İlk seansımızdan yaptığı tespitler bile çok başarılıydı.

22.10.2023

Çok teşekkür ederim.😊

Gerçekten iyi geldiğini hissediyorum. Teşekkür ederim Merve Hanıma.

23.10.2023

Çok teşekkür ederim.😊

İlginiz alakanız ve incelemeniz gerçekten çok güzel. Sizinle konuşmak bir çok noktada çok iyi geliyor. Umarım nice terapilere.

23.10.2023

Çok teşekkür ederim.😊

Merve hanimla birlikte yol almak hayatımda aldigim en iyi kararlardan biri! Gercekten anlaşılmak ve anlamak istiyorsanız Merve hanimi tercih edin derim :)

24.10.2023

Çok teşekkür ederim.:)

Seans sonrasında rahatladığımı, iyi geldiğini hissediyorum. Merve hanımla tanıştığım için mutluyum ve kendisine çok teşekkür ediyorum 🌸

03.11.2023

Çok teşekkür ederim.😊

İnanılmaz derece memnunum

08.12.2023

Çok teşekkür ederim.😊

Merhaba Merve Hanımla neredeyse 2 aydır birlikte seans yapıyoruz kendisi çok neşeli eğlenceli ve etkili bir psikolog gerçekten işini hakkıyla yapıyor her hafta günümüz gelse de konuşsak diye bekliyorum. Merve hanım benim derdime çok efektif bir şekilde çare oldu ve olmaya devam ediyor. Seans olarak her şey tamamlansa bile elbet yine ara ara sohbet etmek için seans alabilirim kendisine emeklerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

09.12.2023

Çok teşekkür ederim.😊

Merve hanımla konuştuktan sonra kendimi gerçekten çok iyi hissediyorum, kendimle ilgili pek çok şeyi fark etmemi sağladığı için kendisine çok teşekkür ederim. Henüz daha birkaç seans gerçekleştirdik ancak bu seansların hayatıma olumlu yönde etki ettiğini fark ediyorum. Bu süreçte beraber ilerleyeceğimiz için gerçekten çok çok mutluyum :)

18.12.2023

Çok teşekkür ederim.😊

Çok neşeli biri. Kendimi mutsuz hissettiğim bir akşamda öyle güzel ilham oldu ki Merve Hanım. Farklı açılardan bakmamı sağladı. Enerjisine sağlık.Teşekkür ederim. Daha şefkatli bir içgörü edinmeme yardımcı oldu.

22.12.2023

Çok teşekkür ederim.😊

İlk seansımın çok verimli geçtiğini düşünüyorum. Devamında da güzel devam edeceğini düşünüyorum. Teşekkürler.

25.12.2023

Çok teşekkür ederim.😊

İlk seansı bugün gerçekleştirdik. Çok memnun kaldım. Kötü bir anımda evren Merve hanımı karşıma çıkardı ve gün sonunda daha sakin ve iyi hissediyorum kendimi. Tekrar teşekkür ediyorum. 🌸

26.12.2023

Çok teşekkür ederim.😊

İlk seans olmasına rağmen açıkçası çok verimli geçti. Her söylediğimi dinleyen ve anlayan biri Merve Hanım. Farklı açılardan bakarak süreci nasıl yönetebileceğim konusundaki tavsiyeleri kendimi iyi hissetmemi ve sakinleşmemi sağladı. Her şey için çok teşekkür ederim.

15.01.2024

Çok teşekkür ederim.😊

Merve Hanımla 3. seansımızı tamamladık, bana o kadar iyi geldi ki her seansa koşa koşa giriyorum ve bir sonrakini iple çekiyorum gerçekten. Yaptığı tespitler ve kazandırdığı farkındalıklar sayesinde çok daha iyi olacağımı biliyorum. Çok teşekkür ederim.

29.01.2024

Çok teşekkür ederim.😊

İyi ki Merve hanımla yollarımız birleşti gerçekten çok tatlı birisi beni çok iyi anlıyor gün geliyor kafamdan geçenleri dilime dökemediklerimi dillendiriyor bu hayattaki en büyük şansım olabilir eğer kendinizi iyi hissetmiyorsanız bir seans alıp kendinizde ki değişimi fark edebilir siniz ben o kadar memnun kaldım ki herkse tavsiye ederim ve arkadaşlarıma tavsiye ettim onlar da çok memnun 🥰

30.01.2024

Çok teşekkür ederim.😊

Merve hanım gerçekten işini severek yapan çok başarılı ve vicdani sorumluluk taşıyan biri kendisi ile henüz üçüncü seansımız olmasına rağmen kendisinden çok memnun kaldım daha yolumuz var iyi ki sizin ile tanışma fırsatım olmuş 🥰

03.02.2024

Çok teşekkür ederim.😊

Gerçekten içten ve samimi bir terapi geçiriyoruz beraber. Bu samimiyet iyileşme açısından çok faydalı geliyor. Teşekkürlerimi iletiyorum

12.02.2024

Çok teşekkür ederim.😊

Çok verim alıyorum her defasında sorunlarıma çok güzel çözümler buluyor çok bilgili teşekkür ederim

13.02.2024

Çok teşekkür ederim.😊

Çok memnunum, iyi ki varsınız

20.02.2024

Çok teşekkür ederim.😊

Son sınıf hukuk fakültesi öğrencisiyim. Arabuluculuk dersinde hocamız arabuluculuktan bahsediyor. Şu soruyu sordu: ''Sizin hayattaki arabulucunuz kim?'' ve benim aklıma direkt Merve Üçok hocam geldi. Şu nedenlerden dolayı bunu düşündüm :Merve hocam seanslarımızdaki gerek kişisel alınganlıklarım gerek insanlarla yaşadığım uyuşmazlıklar karşısında yaptığı yönlendirmelerle dile getirdiği düşünceleriyle bir sonraki seansıma kadar geçen sürede bu konuları düşünürken çok sayıda farkındalık kazanmamı sağladı ve bununla yetinmeyip farklı açılardan olaylara bakmamı sağladı. Merve hocam mesleğini bu kadar mükemmel icra etmesinin yanı sıra aynı zamanda nazikliğiyle, güler yüzüyle ve yüksek enerjisiyle sizin modunuzu en üst seviyeye çıkarıyor ve yaptığınız görüşmeden huzurlu, sakin bir zihinle ayrılmanızı sağlıyor. Tekrar arabuluculuk dersine gelecek olursam o soruyu sorduktan sonra arabuluculuk dersini veren hocam şunu söyledi: ''Sizin hayatınızdaki arabulucunuz kimse o kişiyi kesinlikle kaybetmeyin. ''Merve hocam ile olan yaptığım görüşmelerden sonra benim tavsiyem ise Merve hocam sizin hayatınızdaki arabulucunuz olması gerektiğini ve Merve hocamı kaybetmemeniz gerektiğini söylemek isterim.

03.03.2024

Çok teşekkür ederim.😊

Enerjisi ve danışanına gösterdiği hassasiyeti çok iyi şekilde sağlayan biri. Anlattığınız her soruna farklı bir bakış açısı getirip içinizde bazı şeyleri çözmenizi sağlıyor. Belki de yıllarca görüşmek istediğim bir danışmanım olacaksınız. Umarım bu meslekte işini sizin gibi severek yapan meslektaşlarınız daha fazla artar :)

15.03.2024

Çok teşekkür ederim.😊

Müthiş anlayışlı karşısındakini hemen anlayan bir psikolog. Tahmin ettiğimden daha iyi gelişiyor olaylar şu an

17.03.2024

Çok teşekkür ederim.😊

İlk seanstan hissetim enerjisini ve bilgisini, kesinlikle güzel yorumlarıyla ve sorularıyla çok yardımcı oluyor

03.04.2024

Çok teşekkür ederim.

Pozitif enerjisiyle harikaydı

17.04.2024

Çok teşekkür ederim.😊

Merve Hanım gerçekten çok profesyonel ve çok enerjik. Görüşmeye girdiğinizde o pozitif enerjisiyle ve uzman görüşüyle güzel bir fark olacağını hissediyorsunuz. Henüz 2 seans almama rağmen her şeyin iyi olacağına inancım başladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

22.04.2024

Çok teşekkür ederim.😊

Merve Hocam ile dün gece online seansa katıldım. Kendisi ile keşke daha önce tanışmış olsaydım. Yine de fevkalade bir seans geçirdim. Onunla daha pek çok seansa katılmak istiyorum. Meslek hayatında kendisine mutluluk, huzur ve başarılar diliyorum.

25.04.2024

Çok teşekkür ederim.😊

Merve hocam ile daha dün akşam onlıne olarak görüşmüştük. Daha önce Merve Hanım ile tanışamamanın üzüntüsünü yaşıyorum. Keşke çok önceden tanışmış olsaydım. Kendisi her yönüyle kendini geliştirmiş bir psikolog ilk seansım olmasına rağmen seans fevkalade geçmişti. Kendisine meslek hayatında mutluluk, huzur ve başarılar diliyorum. Bir sonraki seansı heyecanla bekliyorum.

25.04.2024

Çok teşekkür ederim.😊

Merve hanım iyi bir dinleyici ve sizi geri bildirimleriyle hayatınıza farklı açıdan bakmanızı sağlıyor.Deneyimli birisi tavsiye ederim kendisini

26.04.2024

Çok teşekkür ederim.😊

Merve hanımdan iki seans aldım. Çok samimi, güler yüzlü bir kadın. Bir sonraki seansımı iple çekiyorum. Teşekkür ederim. Düzenli bir şekilde devam etmeyi düşünüyorum ve beklediğim verimi alacağım konusunda hiç şüphem yok.

04.05.2024

Çok teşekkür ederim.😊

Çok bunaldığım bir anda ani bir arayışla keşfettiğim Merve hocamla ilk seansımız çok olumlu geçti. Yolumuz uzun diye düşünüyorum.

05.05.2024

Çok teşekkür ederim.😊

İlgiyle dinliyor, tavsiyelerde bulunuyor. Memnun kaldım. Tavsiye ederim.

12.05.2024

Çok teşekkür ederim.😊

Merve Hocam ile üçüncü kez seans gerçekleştirdik. Gerçekten kendisi mesleğinde uzmanlaşmış bir isim seans olmadığı günlerde eksikliğini hissediyorum. Kendisine saygı ve selamlarımı iletiyorum. Herkese tavsiye ediyorum.

12.05.2024

Çok teşekkür ederim.😊

Merve Üçok Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Merve Üçok için nasıl randevu alınır?

Psikolog Merve Üçok ile görüşmek için ister 'şimdi konuş' butonundan hemen bağlanabilir, ister uygun tarih ve saat seçmek üzere 'randevu al' butonunu kullanabilirsiniz.

Psk. Merve Üçok hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Davranış Bozuklukları , Öfke Kontrolü , Romantik İlişki Sorunları , Kıskançlık ve daha fazla alanda hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için uzmanlık alanlarını inceleyebilirsiniz

Psk. Merve Üçok hangi üniversiteden mezun olmuştur?

Merve Üçok TOROS ÜNİVERSİTESİ mezunudur

Psk. Merve Üçok kaç yıl deneyime sahiptir?

Merve Üçok 7 yıllık bir deneyime sahiptir