< Geri
online psikolog logo white
Sena Özbeyoğlu
Çevrim Dışı

Sena Özbeyoğlu

Psikolog
camera

Uzman Videosu

star
5.0
(45 Yorum)
flama
flama
 
flama
flama

Sena Özbeyoğlu Kimdir?

Merhabalar, ben Psikolog Sena Özbeyoğlu. Ankara TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum. Bilişsel Davranışçı Terapi tekniklerini kullanmaktayım. Aynı zamanda Aile ve Çift terapisi uygulamaktayım. Bilişsel Davranışçı Terapide kullanılan tekniklerden yararlanarak; Depresyon, Stres, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB...

Devamını Oku
Eğitim ve Sertifikalar
  • TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ
    Psikoloji (Lisans)

Sena Özbeyoğlu Yorumları

15.01.2023

Sena hanım ile görüşmekten çok memnun kaldım. Destekleri için teşekkür ederim.

15.01.2023

İlk görüşmem çok iyi geçti tekrar görüşmelere devam edeceğim

16.01.2023

Sena Hanımla görüşmemiz çok güzel geçti çok memnun kaldım herkese tavsiye ediyorum.

09.02.2023

Cinsel Terapi konusunda bu kadar açık görüşlü , empatisi yüksek , güler yüzlü olması beni ayrıca mutlu etti ve rahat olmamı sağladı. Sena hanıma çok teşekkür ederim.

09.03.2023

Bana yeni bakış açısı kazandırdı farklı şeylerin üstüne düşünmem gerektiğini başka açılardan bakmam gerektiğini gördüm. İnternet üzerinden ulaştım. Kendisi ile rahat iletişim kuruyorum daha önce deneyimim oldu kendimi rahat ifade edemediğimi düşündüm ama Sena Hanım da böyle bir şey hissetmedim. Süreç içerisinde ki desteği de yeterli oldu.

29.04.2023

Kendisinden son derece memnunum. Yaklaşımı ve profesyonelliğinden çok memnunum. Görüşmelerimizden sonra son derece olumlu geçti.

27.03.2023

Ben memnun kaldım hala devam ediyorum. Süreç içinde faydası oldu yaptığım şeyleri daha fazla düşünüyorum. Konuşma tarzı konuş şekli güzel geldi.

24.03.2023

Sena hanım ile yaklaşık 3 aydır terapi sürecindeyim. Kendisi gerçekten ilgili bir psikolog. verdiği tavsiyeler ve yaşadığım sorunlara yaklaşımı kendimi iyi hissetmemde ve sorunları çözmeme yardımcı oluyor.

20.02.2023

Bugün ikinci seansımdı, gerçekten çok ilgili ve daha ilk seansta durumumu çok iyi analiz ederek verdiği öneriler gerçekten umut verici.

14.03.2023

İlk görüşme de bile çoğu şeyi fark etmeme yardımcı oldu. Başlarken çok tereddüt ettim ama iyi ki de Sena hanımı tercih etmiştim.

05.02.2023

15 Yaşındaki kızıma çok iyi geldi Hem özgüveni yerine geldi hem yaşam kalitesi gözle görülecek kadar değişti. Arada bir gidiyoruz gerçekten 15 yaş grubu kızların mutlaka görüşmesi gerekir Sena hanıma da ayrıca çok teşekkür ederiz Kızımın kardeşi yok o yüzden bir abla gibi yaklaştı kendisine teşekkür ederiz

01.02.2023

Sena Hanım'a internetten ulaştım. Anksiyete problemi yüzünden başvurdum. Sena hanım gayet sıcak ve ilgili bir psikolog çevreme tavsiye ederim.

05.04.2023

Sena Hanım'a internetten ulaştım. Yoğun bir depresyona girmiştim, obsesif bedenime zarar verdiğim davranışlarım vardı. Kendimle ilgili olumsuz benlik algılarım mevcuttu. Sena hanım kendimle ilgili algılarıma daha objektif bir bakış açısı ile yaklaşmama yardımcı oldu. Depresyon sürecini atlatmamda ciddi yardımı oldu. Obsesif davranışlarımı kontrol edebilmemi bir nebze sağlayabildi. Buradaki sorun benim uzun bir tatil yapmam ve tatil sonrası yoğun bir çalışma temposuna girmem oldu. Sena hanımın alanında hem profesyonel bir yaklaşıma sahip hem de gerçekten üzgün olduğunuzda konuşmak isteyeceğiniz, empati ve sempati özellikleri yüksek iletişimi kuvvetli bir kişi. Tavsiye ettim

15.04.2023

Mali Müşavir olarak çalışmaktayım. Stresle başa çıkabilmem için bana verdiği desteklerle daha rahat ve huzurlu bir dönem geçirmemde en büyük destekçim Sena Hanım oldu. Her terapi sonrası kendinizde olan değişiklikleri hissedeceksiniz. Emin olun diğer seansı sabırsızlıkla bekleyeceksiniz. Hayatıma yaptığınız ve yapmaya devam ettiğiniz güzel dokunuşlar için teşekkürler.

01.04.2023

Sena Hoca gayet pozitif ve güler yüzlü birisi, benim gibi negatif ve dirençli bir adamda bile bazı şeyleri değiştirmeyi başardı. Ciddi kaygı ve panik atak sorunları yaşıyordum tamamen geçti diyemem ama gündelik hayatımı minimum etkileyecek seviyeye geldi diyebilirim. Seanslara devam ediyoruz, her şey yolunda. Hocama sonsuz teşekkürler.

13.05.2023

Sena hanımla güzel bir seans geçirdik. Kendisi, işe yarayacak ödevler vererek , süreci daha etkin hale getiriyor. Yargılamadan sizi dinleyip , empati yaparak danışanına cevap veriyor. Kendisini tanıdığım için çok memnunum.

13.05.2023

Sena hanım ciddi sıkıntı yaşadığımı düşündüğüm anda bana tecrübeleriyle iyi bir dinleyici olarak destek verdi. Ruhsal bunalım yaşadığım o süreçte beni onure etti ve kendimi tekrardan değerli hissetmeme yardımcı oldu.

13.05.2023

Sayın Sena Özbeyoğlu, sempatik güler yüzlü ruh halinden anlayan bir yapısı var hastayı kendisindeki gibi hiseten ve cok Başarılı geniş alanda Pisikolog bilgisi var, kendisiyle isvicre den görüşüyorum Online Platform, Panik Atak rahatsızlığımdan ve günden güne gelişmeleri görüyorum yeniden Hayata döndüm iyiki varsın sena hanım cok Teşekkürler..

13.05.2023

Pozitif enerjisi çok yüksek çok tatlı sempatik ve çok samimi bir kişi kesinlikle danışlarına değer veren ve oldu bittiye getirmeyen birisi . Çok iyi bir dinleyici. Görüşmelerimden sonra her şey benim için daha iyiye gitti gitmeyede devam ediyor bana çok yardımcı oldu kendimi geliştirmem konusunda duygularımı kontrol etmem konusunda . Kendisiyle konuşmak çok eğlenceli ve çok iyi geliyor . Bunların yanı sıra tedavi sürecinde aşırı ilgili ve yardım etmeyi seven birisi. İlişki sürecimde çok yardımı dokundu bakış açılarımı değiştirdi benim ve kız arkadaşımın. Kariyer hayatında gerçekten başarılar diliyorum kesinlikle tavsiye ediyorum.

13.05.2023

Muazzam bir ilk seanstı. Kendisini tanımaktan ötürü çok mutlu oldum. Yorumları ve önerileri ile daha şimdiden bakış açımı değiştirmeye başladığı için değerli hocama teşekkür ederim.

13.05.2023

Yıllardır panik atak hastasıyım. Sena hanıma hayranım duruma karsı analitik yaklaşımlarıyla bende farkındalık yarattı.guler yuzu ve sevecenlıgı ayrı bır şey. Çok memnun kaldım..Hastasına yaklaşımı mukemmel.karıyer hayatında başarılar dilerım

13.05.2023

Sena hanımla görüşmelerim çok güzel geçti. Gerçekten çok iyi bir psikolog. Seansda kendimi çok rahat açtım ki benim için bu çok zor. İnsanlara güven problemlerim var çünkü. Ama sena hanım bana çok yardımcı oldu. Hem güven problemlerimi yendim hem de şimdi daha sosyalim. Yani çok çekinir ve yargılı yaklaşırdım insanlara. Şimdilerde birkaç aydır görüştüğüm sevgilimle bu görüşmelerin sayesinde ilişkimiz düzeldi. Diyor ki gidip kendim teşekkür edicem sena hanıma. görüşmelerimizin sonuna nasıl geliyoruz anlamadım. Zaman çok çabuk akıyor geçiyor. Sena hanımın dinleyişi anlayışı profesyonel duruşu çok iyi. Ben Sena hanımla kaygı, depresyon, panik atak için görüştüm. Bu hastalıklarla yıllardır mücadele ettim ama köküne inmeden olmadı. Sena hanıma bunun için çok teşekkür ederim. Bende oluşturduğu farkındalık ve dayanıklılık çok şey değiştirdi. Gerçekten meslek hayatında ona çok başarılar dilerim. Çok çok tavsiye ediyorum

13.05.2023

Panik bozukluk konusunda yardım almaya başladım ve çok memnun kaldım. Bilişsel davranışçı terapi uygulama konusunda uzman olduğunu gördüm. Terapi sürecim devam ediyor ve kendisine teşekkür ediyorum.

13.05.2023

Öyle bir Yolculuktayız ki Yol arkadaşım Sena hanım içimdeki çocuğu uyandırıyor hayata bakış açımdaki olumsuzluklara pembe dokunuşlar yapiyor kaygı problemi'mi bı türlü atlatamiyordum Sena hanım bu konuda baya yardımcı oluyor çok şaşırıyorum bu duruma işini mukkemel yapan bir psikolog yollarımızın karşılaştığı bu aracı kuruma'da teşekkürler iyiki sena hanım'ı tercih etmisim asla terapilere ara vermek istemiyorum Sena hocam yaşam kalitemi'de artırdığını farkediyorum çok teşekkürler

13.05.2023

Sena hanıma birtakım sıkıntılarım sonucu gittim.Verdiği tavsiyelerle gerçekten çok yardımcı oldu. Sayesinde sorunlarımla baş etmeyi öğrendim. Yardımları için çok teşekkür ederim. Herkese de tavsiye ederim

13.05.2023

Sena hanım ile İnternet üzerinden terapi alıyorum ve yurt dışında olduğum için iyi ki böyle bi uygulama olduğu için şanslıyım Sena hanım 4 kere görüştüm ve verdiği uygulamalar verdiği öneriler benim hayata bakış acimi tamamen değiştirip hayata ve yaşananlara karşı bakış acımı genişletti.

13.05.2023

Boşanma aşamasında olduğum eşimle birbirimize son bir şans vermek için Sena Hanımdan çift terapisi aldık o bizi öyle güzel anladı ve bizi ayrı ayrı dinleyip ilişkimizde ki temel sorunlara odaklanarak bizi öyle güzel yönlendirdi ki artık eşimle problemlerimizi daha rahat bir şekilde çözebiliyoruz. Sena Hanımla yaptığımız terapiler bize öyle iyi geldi ki sonlanmaya yakın evliliğimizi onun sayesinde kurtardık ve ilişkimiz ayrı bir boyuta ulaştı Allah ondan razı olsun simdi çok mutluyuz iyiki Sena Hanımı tercih etmişiz. Sena Hanıma çok teşekkür ederiz ve herkese de tavsiye ederiz asla pişman olmazsınız. Sena Hanım iyiki varsınız sizi seviyoruz

13.05.2023

Ailemle ilgili sorunlarım vardı. Tartışma, kavga yaşadım. Düşünceleriminin düzelmesine Sena hanım sağlıklı bir şekilde yardımcı oldu. Sağlıklı ve bilimsel doğrulukta ışık tutan bir psikolog Sena hanım. Kendisi işine karşı titiz. Kendimle yüzleşmem gereken bir çok problemi çözmemde sonuna kadar yardımcı oldu.Yaklaşık 9 seansta bütün problerimi çözdük. Bütün samimiyetimle söylüyorum Sena hanımın yanında tek seansda kendinizdeki büyük farkı keşfedeceksiniz.

13.05.2023

Sena Hanıma gidişimde hayatımda pek çok kötü olay peş peşe gelmişti, bir sınava hazırlanmam,sıkı çalışmam ve arkadaşlarımdan da izole olmam gerekiyordu bu dönemde ailemden kendime destekçiyi bırakın kendimi anlayan birini bulamamıştım. Sena Hanımla görüşünce beni tamamıyla anladı ve sınav sürecimde bana destek olduğunu düşünüyorum, desteğini sınav salonunda dahi kendime hissettirdim, ve istediğim sonucu aldım. Teşekkürler. :)

13.05.2023

Hayatımın bir dönemini inanılmaz stresli ve depresif hayat koşulları geçirerek yaşadım bu periyotta zor bir sınavı geçmeye çalışıyordum. Herşey üst üste gelmişti arkadaşlarım ve ailem ile olan iletişimim kopma noktasına geldi. Yaklaşık 1 senelik bu zor dönemde herşeyin üstesinden gelebileceğimi düşünüyorken herşey kötü gitti ve en sonunda destek almam gerektiğine karar kıldım. Hayatımdaki en doğru kararlardan biri oldu. ve Sena Hanım ile tanıştım. Sena hanım psikolojim açısından bu dönemi daha rahat geçirmemi sağladı.depresif durumumdan beni kurtardı. Çevremden ve ailemle iletişimim düzeldi. Sena Hanım bu dönemde bana destek olan ender kişilerden. Sena hanımdan hiç tereddüt etmeden randevu alabilirsiniz. İyiki Sena Hanım…

13.05.2023

Öfke kontrolü için kendisine danıştım. Problemine yaklaşımı ve uyguladığı metot ile kısa süre de çözüme kavuştuk.

13.05.2023

Sena Hanım ile konuştuktan sonra sorunlarımı neden daha önce dile getirmemişim die kendi kendime söylendim. İnanın pozitif enerjisi ve güler yüzüyle hayat standart kalitemi arttırdı. Mesleğim Mimarlık ve odaklanmam gereken birçok proje var. Odaklanma problemi ve zaman yönetimi üzerine gitmiştim. Mesleğimdeki en büyük problemlerdi . Yaklaşık 3 seans üst üste sizinle konuşmamın verdiği motivasyon gerçekten farkındalık yarattı. Bu kısa periyotta gelişimimimde farkındalık yarattığınız ve mesleğimdeki en büyük problemleri sorun olmaktan çıkartıp katkı sağladığınız için çok minnettarım. En yakın zamanda tekrar görüşmek üzere.

13.05.2023

Kendimi en yanlız ve en dipteyken Sena hanımla bir arkadaşın tavsiyesiyle tanıştım. Beni en dipten alıp kendime olan öz güvenini ve hayata bakışımi değiştirdiniz. Sena hanım size gelirken ne yapabilecek neyime çözüm olacak diye gittim fakat daha ilk seansimdan çıktıktan sonra önyargılı olmamak gerektiğini anladım. Sena hanımın samimiyeti tecrübesi içten davranışı çok iyi empati kurması bana çok güven verdi. Çok teşekkür ederim Sena hanım iyiki sizinle tanismisim. Sena hanımı seçerseniz hiç pişman olmazsınız içtenlikle tavsiye ederim.

13.05.2023

Uzun, kötü ve yorucu bir süreçten sonra Sena Hanım'a ulaştım. Seanslar boyunca gösterdiği ilgi benim için psikolojik olarak çok iyi geliyordu. Ayrıca, yaptığı yönlendirmeler, yaptırdığı egzersizler, öğrettiği teknikler ve anlattığı ince detaylı psikolojik bilgilerin iyileşmemde, kaygılarımı yenmemde ve daha iyi hissetmemde çok büyük bir rolü var. O sayede kendime, insanlara ve hayata bakış açım da değişti. Sena Hanım, ön yargı oluşturmadan yaklaşabilen ve çok iyi dinleyebilen bir psikologdur. Elimi tutarak yolumu daha iyi görmem için ışık tuttuğu için kendisine çok minnettarım.

13.05.2023

Çok psikoloğa gittim ama Sena hoca gibisini görmedim kendisine her şeyi çekinmeden anlatabiliyorum kendisi tıpkı bi yakın arkadaş gibi çok cana yakın çok yardımcı oluyor çok iyi birisi

13.05.2023

Sena hanımla tanışmamız yeni olmasına karşın sanki uzun yıllar beni tanıyormuşcasına , kısa sürede sorunlarıma hakim , çözüm odaklı , bir dahaki seansı sabırsızlıkla beklediğim , işinde uzman , enerjisiyle negatif elektriği hemen pozitife çeviren saygıdeğer bir psikolog. Daha ilk seansınızda bana hak vereceğimize eminim.

13.05.2023

Anonim kullanıcı tarafından sadece puan verilmiştir.

21.06.2023

Gerçekten frekansı cok yüksek, 2. görüşmemiz icin sabırsızlanıyorum.. İnsanı rahatlatan enerjisi bir yana .. Anlatmaktan vazgectim.. Denemeniz lazım !

23.06.2023

cok dikkatli ve detaycı, sizi dikkatle dinliyor,, terapilerime elbette devam edeceğim, tesekkür ediyorum

25.06.2023

Değerli görüşünüz için teşekkür ederim

çok başarılı, güven veriyor

25.06.2023

çok teşekkür ederim, sağolun

Gayet güzel bir seans geçirdim

16.10.2023

çok güzel bir seans geçirdim, teşekkür ederim

05.12.2023

Sena hanımla ilk seansımızdı ve enerjisini çok sevdim. Problemlerimi anında çözüp ona göre benim de farkındalığının artırdı. Uzun süreli devam edip daha çok verim alabilmek dileğiyle. Teşekkür ederim

08.05.2024

Hissettiğimiz aşk bazen doğru bir gerçek olmayabiliyor. Benim yaşadığım kadın kendini aşağıladığı yalan hikayelerle benim acı çekmemden zevk duyan biriydi. Bazen gözünüz aşka kör kalabiliyor. Ne kadar çok yanlışı görseniz de inanmıyor o kişinin kötü olabileceğine size zararlı geldiğine ihtimal vermiyorsunuz. Sena hanım, çok zorlu aylardır çektiğim ve sıkıntılı bir dönemi atlatmamda çok kısa zamanda büyük yararları dokundu. Uzun süre manipülatif uygulamalarda bulunan ve toksik bir kadına karşı gözlerimi açmamı sağlamamda bana büyük yardımı dokundu. Buraya destek için gelen danışanlara önerim buradaki psikologlarında birer insan olduğunu akıllarından çıkarmamaları ve sizi tam olarak anlayabilmeleri için onlara da zaman vermeniz. Ayrıca aldığınız seansların yanında kişisel gelişiminize önem vermeniz.

18.05.2024

Sena Özbeyoğlu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Sena Özbeyoğlu için nasıl randevu alınır?

Psikolog Sena Özbeyoğlu ile görüşmek için ister 'şimdi konuş' butonundan hemen bağlanabilir, ister uygun tarih ve saat seçmek üzere 'randevu al' butonunu kullanabilirsiniz.

Psk. Sena Özbeyoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Umutsuzluk , Bireysel Terapi , Öz Şefkat , Hayat Kalitesini Yükseltme ve daha fazla alanda hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için uzmanlık alanlarını inceleyebilirsiniz

Psk. Sena Özbeyoğlu hangi üniversiteden mezun olmuştur?

Sena Özbeyoğlu TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ mezunudur

Psk. Sena Özbeyoğlu kaç yıl deneyime sahiptir?

Sena Özbeyoğlu 4 yıllık bir deneyime sahiptir