İletişim: [email protected]
Bizi takip edin:
< Geri
Levent Dokuzer

Levent Dokuzer

Psikolog
Danışan : 129 | Seans : 332
30 Dk.   275 ₺

Levent Dokuzer Hakkında

Merhabalar ben Levent DOKUZER. Lisans eğitimimi Abant İzzet Baysal Üniversitesi Psikoloji bölümünde Şeref derecesi ile tamamladıktan sonra Yüzüncü Yıl Üniversitesinde Yüksek Lisans yaparak uzmanlığımı aldım. 2013 yılından itibaren alanda aktif olarak çalışarak danışan görmekteyim.

Levent Dokuzer Uzmanlık Alanları

Yetişkin Terapisi Aile Terapisi Psikoterapi Çift Terapisi Aile Danışmanlığı Evlilik Terapisi Cinsel Terapi Bireysel Terapi EMDR Terapi Ergen Terapisi Depresyon Stres Aile İçi İletişim Sorunları Çiftler Arası İletişim Eksikliği Uyum Sorunları Cinsel Bozukluklar İletişim Hataları Evlilik Danışmanlığı Kariyer Danışmanlığı Evlilik Öncesi Danışmanlık Romantik İlişki Sorunları Sosyal Fobi Borderline Kişilik Bozukluğu Kaygı (Anksiyete) Bozukluğu Obsesif- Kompulsif Bozukluk Bipolar Bozukluk Narsistik Kişilik Bozukluğu Panik Atak Şizofreni Yaygın Anksiyete Bozukluğu Travma Sonrası Stres Bozukluğu Hayat Kalitesini Yükseltme Öz Şefkat Bilinçli Farkındalık Kişiler Arası İletişim Becerileri Karar Verme Süreçleri Özgüven Sorunu Korku Çekingenlik Uyum Bozuklukları İnatlaşma Şiddet ve İstismar Kilo Problemi Yeme Problemleri Anoreksiya Bulimia Şişmanlık (Obezite) Davranış Bozuklukları Tırnak Yeme Kendine Zarar Verme İlişki Problemleri Kıskançlık Kronik Mutsuzluk Kronik Yorgunluk Sendromu Erteleme Davranışı Motivasyon Eksikliği Ağlama ve Öfke Nöbetleri Öfke Kontrolu Kaygı Bozuklukları Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Dikkat Dağınıklığı Yaşlılık Depresyonu Hiperseksüalite Evlilik Sorunları Evlenme Korkusu Boşanma Süreci Boşanma Travması Distimik Bozukluk ( Kronik Depresyon) Özgül Fobi Majör Depresif Bozukluk Bipolar Bozukluk Kişilerarası İlişkilerde Bozukluklar Panik Bozukluğu Kişilik Bozuklukları Yas Süreci Sürekli Mutsuzluk Dikkat Dağınıklığı Unutkanlık Agorafobi Çocuklarda Uyku Problemleri Anne-Baba Eğitimi ve Danışmanlığı Psikotik Bozukluklar Gelişim Bozuklukları Cinsel İşlev Bozukluğu Cinsel Soğukluk Cinsel Terapi Danışmanlığı Cinsel İsteksizlik Vajinismus Erken Boşalma Sertleşme Problemi Kadın Uyarılma-Orgazm Bozukluğu Cinsel Travmalar Somatizasyon Bozukluğu Bağımlılıklar Sosyal Medya Bağımlılığı Madde Bağımlılığı Alkol Bağımlılığı Sigara Bağımlılığı İlaç Bağımlılığı Madde Kullanımıyla İlişkili Bozukluklar Vücut (Beden) Disformik Bozukluğu Psikolojik Travmalar Sınav kaygısı Uyku problemleri Duygudurum bozuklukları Umutsuzluk Anlam arayışı
Daha Fazla...

Levent Dokuzer Okullar ve Eğitimleri

ABANT İZZET BAYSAL ÜNIVERSITESI

PSIKOLOJİ

Ergen ve yetişkinler ile birebir/ grup terapileri, evlilik ve eş seçimi danışmanlığı , aile çift terapisi, cinsel terapi, boşanma dönemi ve sonrası danışmanlık, psikolojik testler, anksiyete, depresyon, kişilik bozuklukları, özgüven ve iletişim sorunları, uyku problemleri, tükenmişlik sendromu üzerine çalışmalar, duygu durum bozuklukları, panik atak, OKB/takıntı, alkol-madde ve internet bağımlılıkları, yas ve yas ile başa çıkabilme terapisi, alanlarında çalışmalar yapmaktayım, MMPİ kişilik envanteri uygulayıcısı olarak profesyonel danışmanlık hizmeti veriyorum. Yıllardır Özveri ile çalışarak sevdiğim ve başarılı olduğum alanda hizmet veriyor olmak benim için çok kıymetli bir süreç. İnsanlara yardımcı olmak, yol göstermek, içlerinde ki ışığı yakmak ve bir çok alanda yapabileceklerinin gücünü açığa çıkarmak mutluluk verici. Her insan kıymetlidir. Ve elbette ki hayat yolculuğunda zor, sıkıntılı dönemlerden geçme durumumuz kaçınılmazdır. Bu süreçte size destek olarak en doğru yolu izlemek ve psikolojik sağlığınız açısından profesyonel görüş doğrultusunda ilerlemek en iyisi. Siz kıymetlisiniz. Neden en iyisini hak ederken buhran ve boşlukta kaybolasınız? Kendiniz için en iyisini yapın ve profesyonel destekten asla kaçınmayın.

Levent Dokuzer Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Levent Dokuzer için nasıl randevu alınır?
Psikolog Levent Dokuzer ile görüşmek için ister "şimdi konuş" butonundan hemen bağlanabilir, ister uygun tarih ve saat seçmek üzere "randevu al" butonunu kullanabilirsiniz.
Psk. Levent Dokuzer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Unutkanlık Yeme Problemleri Erteleme Davranışı Bağımlılıklar ve daha fazla alanda hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için uzmanlık alanlarını inceleyebilirsiniz
Psk. Levent Dokuzer kaç yıl deneyime sahiptir?
Levent Dokuzer 10 yıllık bir deneyime sahiptir
Psk. Levent Dokuzer hangi üniversiteden mezun olmuştur?
Levent Dokuzer ABANT İZZET BAYSAL ÜNIVERSITESI mezunudur

Levent Dokuzer Yorumları

Anonim (Gizli)
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon

Ben Yusuf. OKB hastasıyım hayatta yaptığım en yararlı şey bu psikologdan seans almaktı. Gerçekten sizi sonuca götüren birisi.

27.06.2023
Anonim (Gizli)
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon

Levent Bey'le çok güzel ve akıcı bir seans gerçekleştirdik. Düzenli olarak da kendisiyle seanslarımıza devam edeceğiz. Herkese öneririm.

16.02.2023

Puanlama ve yorum (Sadece seans gerçekleştirenler yorum yapabilir)

Lütfen yorum yapmak için giriş yapınız.