İletişim: [email protected]
Bizi takip edin:
< Geri
İrem Gülşen Koçer

İrem Gülşen Koçer

Psi̇kolog
Danışan : 25 | Seans : 58
30 Dk.   200 ₺

İrem Gülşen Koçer Hakkında

Merhaba herkese, Ben Psikolog İrem Gülşen Koçer. Bülent Ecevit Üniversitesi Psikoloji ana bilim dalından onur derecesiyle mezun oldum. Eğitimim boyunca psikiyatri kliniklerinde staj yapma fırsatım oldu. Bununla birlikte lisans eğitimimin son yılında Aile Danışmanlığı teorik ve pratik eğitim modülünü tamamladım. Aktif olarak Bireysel ve Çift /Aile terapisi alanında online ve yüz yüze çalışmaktayım, danışanlarımla olan psikoterapi sürecimi eklektik ve psikodinamik ekol üzerinden süpervizyon dahilinde ilerletiyorum.

İrem Gülşen Koçer Uzmanlık Alanları

Çift Terapisi Aile Danışmanlığı Bireysel Terapi Depresyon Aile İçi İletişim Sorunları Çiftler Arası İletişim Eksikliği Uyum Sorunları İletişim Hataları Evlilik Danışmanlığı Evlilik Öncesi Danışmanlık Kaygı (Anksiyete) Bozukluğu Obsesif- Kompulsif Bozukluk Travma Sonrası Stres Bozukluğu Hayat Kalitesini Yükseltme Kişiler Arası İletişim Becerileri Karar Verme Süreçleri Özgüven Sorunu İlişki Problemleri Kaygı Bozuklukları Yaşlılık Depresyonu Evlilik Sorunları Evlenme Korkusu Boşanma Süreci Kişilerarası İlişkilerde Bozukluklar Yas Süreci Dikkat Dağınıklığı Anne-Baba Eğitimi ve Danışmanlığı Lohusalık Sendromu Uyku problemleri Duygudurum bozuklukları Umutsuzluk Anlam arayışı
Daha Fazla...

İrem Gülşen Koçer Okullar ve Eğitimleri

BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ

PSİKOLOJİ

Psikodinamik Psikoterapi, Eklektik Psikoterapi, Bireysel Terapi, Çift Terapisi, Aile Danışmanlığı, İletişim Problemleri, Boşanma ,Evlilik Problemleri, Ebeveyn Olmak, Varoluşsal Problemler, Anlam Arayışı, Yalnızlık, Yas Süreci, Deprem Korkusu, Depresyon, Anksiyete (Kaygı) Bozukluğu, Obsesif-Kompulsif Bozukluk, Panik Bozukluk uzmanlık alanlarımdır.

İrem Gülşen Koçer Sıkça Sorulan Sorular

Psk. İrem Gülşen Koçer için nasıl randevu alınır?
Psikolog İrem Gülşen Koçer ile görüşmek için ister "şimdi konuş" butonundan hemen bağlanabilir, ister uygun tarih ve saat seçmek üzere "randevu al" butonunu kullanabilirsiniz.
Psk. İrem Gülşen Koçer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Evlilik Sorunları Yas Süreci İlişki Problemleri Yaşlılık Depresyonu ve daha fazla alanda hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için uzmanlık alanlarını inceleyebilirsiniz
Psk. İrem Gülşen Koçer kaç yıl deneyime sahiptir?
İrem Gülşen Koçer 1 yıllık bir deneyime sahiptir
Psk. İrem Gülşen Koçer hangi üniversiteden mezun olmuştur?
İrem Gülşen Koçer BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ mezunudur

İrem Gülşen Koçer Yorumları

Puanlama ve yorum (Sadece seans gerçekleştirenler yorum yapabilir)

Lütfen yorum yapmak için giriş yapınız.