< Geri
online psikolog logo white
Ece Yurdakul
Çevrim Dışı

Ece Yurdakul

Psikolog
star
5.0
(9 Yorum)
flama
flama
 
flama
flama

Ece Yurdakul Kimdir?

Merhaba, ben Psikolog Ece Yurdakul. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji bölümünden şeref öğrencisi olarak mezun oldum. Lisans eğitimim devam ederken devlet hastanesi psikoloji polikliniğinde stajımı tamamladım. Staj dönemi boyunca, psikolojik test uygulamaları (SMMT, MMPI, AGTE, Kent EGY, WISC – IV) ve klinik görüşmelere eşlik etme fırsatı buldum. Sonrasında özel...

Devamını Oku
Eğitim ve Sertifikalar
  • ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
    Psikoloji (Lisans)
  • MERSİN ÜNİVERSİTESİ
    Ai̇le Eği̇ti̇mi̇ Ve Danişmanliği

Ece Yurdakul Yorumları

Anonim kullanıcı tarafından sadece puan verilmiştir.

25.05.2023

Anonim kullanıcı tarafından sadece puan vermiştir.

12.06.2023

Anonim kullanıcı tarafından sadece puan vermiştir.

12.06.2023

Anonim kullanıcı tarafından sadece puan vermiştir.

12.06.2023

Kendisi çok ilgili, sağlıklı bakış açısı sunarak ve ödevler vererek süreci güzel yönlendiriyor. Yakın çevreme de tavsiye ettim.

15.06.2023

Anonim kullanıcı tarafından sadece puan verilmiştir.

20.06.2023

Kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayarak sağlıklı yönlendirmeler ile kendinizde farkındalık oluşturmanıza yardımcı oluyor. Yapmanızı istediği uygulamalar ile gün içerisindeki davranışlarınıza ve duygu kontrollünüze katkı sağlıyor.

06.07.2023

Kendisi çok profesyonelce yaklaşımlarda bulunup, çok faydalı tavsiyeler veriyor ve tespitler yapıyor. İkinci seansta daha emin oldum ve kendisiyle yoluma devam etmeye karar verdim. Gerçekten işini severek yapan ve aldığı eğitimlerin hakkını veren bir psikolog. Siteden ricam indirim kodları vermeye devam etmeleri ki daha çok seanslar alabilelim. Gönül rahatlığıyla tavsiye eder ve teşekkür ederim. Sevgilerle :)

26.01.2024

Dün ilk seansımı gerçekleştirdim Ece Hanımla. Oldukça heyecanlı girdiğim seanstan tutumuyla, ilgisiyle çok mutlu ayrılmamı sağladı.

21.05.2024

Ece Yurdakul Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Ece Yurdakul için nasıl randevu alınır?

Psikolog Ece Yurdakul ile görüşmek için ister 'şimdi konuş' butonundan hemen bağlanabilir, ister uygun tarih ve saat seçmek üzere 'randevu al' butonunu kullanabilirsiniz.

Psk. Ece Yurdakul hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Romantik İlişki Sorunları , Stres , Boşanma Süreci , Erteleme Davranışı ve daha fazla alanda hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için uzmanlık alanlarını inceleyebilirsiniz

Psk. Ece Yurdakul hangi üniversiteden mezun olmuştur?

Ece Yurdakul ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ mezunudur

Psk. Ece Yurdakul kaç yıl deneyime sahiptir?

Ece Yurdakul 3 yıllık bir deneyime sahiptir