İletişim: [email protected]
Bizi takip edin:
< Geri
Ayşe Perihan Özkan Var

Ayşe Perihan Özkan Var

Psi̇kolog
Danışan : 26 | Seans : 69
30 Dk.   200 ₺

Ayşe Perihan Özkan Var Hakkında

Merhaba Nişantaşı Üniversitesi Psikoloji Bölümü Lisans mezunuyum. Okulda aldığımız Gelişim Psikolojisi, İletişim Psikolojisi, Adli Psikoloji, Psikolojik Testler, Nöropsikoloji, Endüstri ve Örgüt Psikolojisi, Çocuk Ergen Suçluluğu gibi eğitimlerin yanısıra, Duygu Odaklı Terapi, Hipnoterapi, Çocuk Resimleri ve Çocuk Testleri, Oyun Terapisi, Aile Danışmanlığı eğitimlerini alarak meslek hayatıma başladım. Somatik hastalıkların altında mutlaka bir travma olduğunu bilerek Yeni Alman Tıbbını da danışanlarımda gerek gördükçe uyguluyorum. Balıklı Rum Hastahanesin de Alkol ve Madde bağımlıları ile Psikoz hastalarıyla çalıştım. Okb, Deheb, Bipolar, Anksiyete, Depresyon, Kişilik Bozuklukları, Alkol ve Madde Bağımlılığı, Yeme Bozuklukları, Yas, Aile ve Çift Terapisi, Özgüven Eksikliği, Utanma, Travma ve Tssb, Çocuk Ergen gelişimi alanlarında çalışmaktayım. İki çocuk annesiyim. Çocukların büyüme aşamasını çok önemseyen bir ebeveyn olarak insanları anlamayı ve farkındalıklarını arttırmayı, sorunlarımıza birlikte çözümler bulmayı çok değerli buluyorum. İkinci üniversitem olan Psikolojiyi seçmemdeki en büyük etken iletişimi sevmemdir. Terapi kişinin sorunlarıyla yüzleşip başa çıkmayı öğrenmesi ve bunu hayatı boyunca uygulayabilmesi için çok kıymetlidir. İhtiyaç duyduğunuzda terapi almaktan çekinmeyin.

Ayşe Perihan Özkan Var Uzmanlık Alanları

Yetişkin Terapisi Psikoterapi Çift Terapisi Aile Danışmanlığı Bireysel Terapi Oyun Terapisi Çocuk Terapisi Depresyon Stres Aile İçi İletişim Sorunları Çiftler Arası İletişim Eksikliği Uyum Sorunları İletişim Hataları Evlilik Danışmanlığı Sosyal Fobi Borderline Kişilik Bozukluğu Kaygı (Anksiyete) Bozukluğu Obsesif- Kompulsif Bozukluk Bipolar Bozukluk Panik Atak Travma Sonrası Stres Bozukluğu Hayat Kalitesini Yükseltme Kişiler Arası İletişim Becerileri Özgüven Sorunu Korku Çekingenlik Uyum Bozuklukları Kilo Problemi Yeme Problemleri Anoreksiya Bulimia Şişmanlık (Obezite) Erteleme Davranışı Motivasyon Eksikliği Öfke Kontrolu Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Dikkat Dağınıklığı Kekemelik Evlilik Sorunları Evlenme Korkusu Bipolar Bozukluk Panik Bozukluğu Yas Süreci Dikkat Dağınıklığı Okul Zorlukları Çocuklarda Uyku Problemleri Çocuklarda Yeme Problemleri Anne-Baba Eğitimi ve Danışmanlığı Gelişim Bozuklukları Bağımlılıklar Oyun Bağımlılığı Sosyal Medya Bağımlılığı Madde Bağımlılığı Alkol Bağımlılığı Sigara Bağımlılığı İlaç Bağımlılığı
Daha Fazla...

Ayşe Perihan Özkan Var Okullar ve Eğitimleri

NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ

PSİKOLOJİ

Okulda aldığımız Gelişim Psikolojisi, İletişim Psikolojisi, Adli Psikoloji, Psikolojik Testler, Nöropsikoloji, Endüstri ve Örgüt Psikolojisi, Çocuk Ergen Suçluluğu gibi eğitimlerin yanısıra, Duygu Odaklı Terapi, Hipnoterapi, Çocuk Resimleri ve Çocuk Testleri, Oyun Terapisi, Aile Danışmanlığı eğitimlerini alarak meslek hayatıma başladım. Somatik hastalıkların altında mutlaka bir travma olduğunu bilerek Yeni Alman Tıbbını da danışanlarımda gerek gördükçe uyguluyorum. Balıklı Rum Hastahanesin de Alkol ve Madde bağımlıları ile Psikoz hastalarıyla çalıştım. Okb, Deheb, Bipolar, Anksiyete, Depresyon, Kişilik Bozuklukları, Alkol ve Madde Bağımlılığı, Yeme Bozuklukları, Yas, Aile ve Çift Terapisi, Özgüven Eksikliği, Utanma, Travma ve Tssb, Çocuk Ergen gelişimi alanlarında çalışmaktayım.

Ayşe Perihan Özkan Var Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Ayşe Perihan Özkan Var için nasıl randevu alınır?
Psikolog Ayşe Perihan Özkan Var ile görüşmek için ister "şimdi konuş" butonundan hemen bağlanabilir, ister uygun tarih ve saat seçmek üzere "randevu al" butonunu kullanabilirsiniz.
Psk. Ayşe Perihan Özkan Var hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Kişiler Arası İletişim Becerileri Anoreksiya Panik Bozukluğu Evlenme Korkusu ve daha fazla alanda hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için uzmanlık alanlarını inceleyebilirsiniz
Psk. Ayşe Perihan Özkan Var kaç yıl deneyime sahiptir?
Ayşe Perihan Özkan Var 1 yıllık bir deneyime sahiptir
Psk. Ayşe Perihan Özkan Var hangi üniversiteden mezun olmuştur?
Ayşe Perihan Özkan Var NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ mezunudur

Ayşe Perihan Özkan Var Yorumları

Puanlama ve yorum (Sadece seans gerçekleştirenler yorum yapabilir)

Lütfen yorum yapmak için giriş yapınız.