< Geri
online psikolog logo white
Ahmed Taha Başer
Çevrim Dışı

Ahmed Taha Başer

Psikolog
star
5.0
(17 Yorum)
flama
flama
 
flama
flama

Ahmed Taha Başer Kimdir?

Merhabalar ben Psikolog Ahmed Taha Başer. Avusturya'da bir dönem yaşadım ve hali hazırda Ankara ila Avusturya arasında dönüşümlü olarak yaşayıp mesleğimi icra etmekteyim. Bartın Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum. Aktif bir şekilde danışan görüyorum. Siz sevgili danışanlara bu hizmeti verebildiğim için onure hissediyorum.

Eğitim ve Sertifikalar
  • BARTIN ÜNİVERSİTESİ
    Psikoloji (Lisans)

Ahmed Taha Başer Yorumları

İlk seansımdan itibaren kendimi daha iyi hisetmeye başladım. Yaklaşımı ve önerileri çok iyi geliyor. Devam edeceğim.

01.08.2023

Bu devirde mesleğini hakkıyla icra eden bir psikolog bulmak çok zor gerçekten o yüzden Ahmed beyle yollarımız kesiştiği için kendimi şanslı hissediyorum. :) İlk seans olmasina rağmen gayet güzel bir başlangıç yaptik. Teşekkür ediyorum kendisine ve değerlendirmek isteyenlere gözüm kapalı öneriyorum.

04.08.2023

Gayet açık ve net anlaşılır bir terapi ile bu yolculukta bana bir çok şeyi öğreteceğine inandığım iyi bir psikolog..

07.08.2023

Seansa başlamadan önce terapi alma fikrindeki endişelerimi seans sonrasında yok etti kendisi. İnsani rahatlatan,empatik bir yaklasim tarzı var. Sadece kendi yöntemlerini değil danışanının da isteklerini dinleyip ona uygun bir yol çizmesi de hoşuma gitti diyebilirim. Devam etmeyi düşünüyorum kesinlikle.

09.08.2023

Kendisiyle ilk görüşmelerimizde oldukça şiddetli panik ataklar yaşıyordum. Şu an için süreç gayet olumlu ilerliyor. Yapılan analizler, çizilen yol, etik bir yaklaşım. İletişim konusunda zaten çok çok iyi, harikada bir dinleyici. Enerjisi, güler yüzü ve danışanlarına olan yaklaşımı oldukça pozitif. Seanslara devam edeceğim. Kesinlikle tavsiye ediyorum👌

13.08.2023

İlgili ve samimi birisi . Konuşurken rahat hissettiren ve doğrusunu sabırla anlatan , işinde başarılı bir psikolog . Seanslarda size kendinizi çok iyi hissettiriyor . Ona inanıyorum ve seanslara devam etmekten keyif alıyorum .

18.08.2023

Çok nazik ve iyi bir insan mesajlaşarak terapi almayı seçtim çünkü daha rahat hissediyorum.

08.09.2023

Nazik ve kibar biri. Mesajlaşarak terapi almayı seçtim çünkü daha iyi hissediyorum.

08.09.2023

İnsanlara uygun olan meslek neyse onu yapmaları gerektiğini düşünüyorum ki işinde çok iyi olabilsinler. Ahmet hocam bu duruma en iyi örnek ; sabırla dinleyişi, empati yeteneği, verdiği çözüm ve öneriler bu iş için doğduğunu gösteriyor teşekkürler...

08.09.2023

İşini hakkıyla yapmanın önemini gösteren bir insan; diksiyonuyla, sunduğu çözümler, verdiği örnekler ile 5 saat sıkılmadan dikkatle dinleyebilceğim bir insan, teşekkürler.

08.09.2023

İyi ki terapiye başlamış, iyi ki onunla başlamışım dediğim bir psikolog. Her konuda çok yardımcı oldu verdiği örnekler, sunduğu çözüm yolları ile bana oldukça yardımcı oldu. Teşekkürler ...

09.09.2023

Severek ilerliyorum terapiye iyi ki onu seçmişim dediğim bir insan. Bana bu kadar katkı, öneri için çok teşekkürler işini hakkıyla yapan bir hoca.

09.09.2023

Ahmed beyle şimdilik ikinci seanstayız ve farkındalık noktasında şimdiden çok yardımcı oldu. Kendisi çok iyi bir dinleyici ve yol gösterici. Bir şeylerin çözüme ulaşacığının umudu yeşerdi içimde. Kesinlikle seanslara devam edeceğim.

31.10.2023

Uzun zamandır yaşadığım yükseklik korkusu, son zamanlarda artan anksiyete sorunum yüzünden seans alıyorum. Evden dışarı çıkmak konusunda bile kendimi korku dolu senaryolar içinde buluyorken 3.seansımda insanlık için küçük kendim için büyük bir adım attım ve daha önce hiç yürümediğim bir yerde yürüyüş yaptım. Doğru kişiyle doğru zamanda seanslara başladığımı bilmek güvende hissettiriyor. Yolun başında olsak da, kendimi tekrar bulma yolculuğumdaki desteğiniz için teşekkür ederim.

16.01.2024

Çok memnun kaldım.

03.02.2024

Çok başarılı.

07.03.2024

Teşekkürler

29.04.2024

Ahmed Taha Başer Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Ahmed Taha Başer için nasıl randevu alınır?

Psikolog Ahmed Taha Başer ile görüşmek için ister 'şimdi konuş' butonundan hemen bağlanabilir, ister uygun tarih ve saat seçmek üzere 'randevu al' butonunu kullanabilirsiniz.

Psk. Ahmed Taha Başer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Öz Şefkat , Çekingenlik , Vücut (Beden) Disformik Bozukluğu , Yas Süreci ve daha fazla alanda hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için uzmanlık alanlarını inceleyebilirsiniz

Psk. Ahmed Taha Başer hangi üniversiteden mezun olmuştur?

Ahmed Taha Başer BARTIN ÜNİVERSİTESİ mezunudur

Psk. Ahmed Taha Başer kaç yıl deneyime sahiptir?

Ahmed Taha Başer 2 yıllık bir deneyime sahiptir