İletişim: [email protected]
Bizi takip edin:
< Geri
Revşan Kahraman

Revşan Kahraman

Psikolog
Danışan : 72 | Seans : 99
30 Dk.   260 ₺

Revşan Kahraman Hakkında

Merhaba ben Psikolog Revşan Kahraman, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum. Lisans eğitimi sürecinde Manisa Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Türk Kızılay Sakarya Şubesi ve Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde gönüllü staj programlarını tamamladım. 2022 yılından bu yana profesyonel olarak; depresyon, anksiyete, öfke kontrolü, fobiler, yeme bozuklukları, iletişim problemleri, aile çatışmaları, stres, dikkat eksikliği, kayıp ve yas problemleri alanında yüz yüze ve online psikoterapi süreci yürütmekteyim.

Revşan Kahraman Uzmanlık Alanları

Yetişkin Terapisi Aile Terapisi Bilişsel Davranışçı Terapi Psikoterapi Aile Danışmanlığı Bireysel Terapi Oyun Terapisi Ergen Terapisi Çocuk Terapisi Depresyon Stres Aile İçi İletişim Sorunları Uyum Sorunları İletişim Hataları Kariyer Danışmanlığı Romantik İlişki Sorunları Sosyal Fobi Kaygı (Anksiyete) Bozukluğu Öz Şefkat Özgüven Sorunu Korku Çekingenlik Davranış Bozuklukları İlişki Problemleri Motivasyon Eksikliği
Daha Fazla...

Revşan Kahraman Okullar ve Eğitimleri

AYDIN ADNAN MENDERES ÜNIVERSITESI

PSIKOLOJI

Uzmanlık alanını nitelikli kılmak adına; ‘’ Doç. Dr. Levent Yaycı’dan Çocuk, Ergen ve Yetişkin Bilişsel Davranışçı Terapi, Prof. Dr. Başaran Gençdoğan ‘dan Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi , Çocuk Merkezli Oyun Terapisi, Özgül Öğrenme Güçlüğü, Kriz Travma ve Yas, Objektif-Projektif Testler ve Resim Analizi, Çocuklarda Davranış Bozukluğu, Ebeveyn Danışmanlığı, WİSCR, MMPI” eğitimlerini tamamladım.

Revşan Kahraman Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Revşan Kahraman için nasıl randevu alınır?
Psikolog Revşan Kahraman ile görüşmek için ister "şimdi konuş" butonundan hemen bağlanabilir, ister uygun tarih ve saat seçmek üzere "randevu al" butonunu kullanabilirsiniz.
Psk. Revşan Kahraman hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
İlişki Problemleri Aile Terapisi Çekingenlik Motivasyon Eksikliği ve daha fazla alanda hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için uzmanlık alanlarını inceleyebilirsiniz
Psk. Revşan Kahraman kaç yıl deneyime sahiptir?
Revşan Kahraman 2 yıllık bir deneyime sahiptir
Psk. Revşan Kahraman hangi üniversiteden mezun olmuştur?
Revşan Kahraman AYDIN ADNAN MENDERES ÜNIVERSITESI mezunudur

Revşan Kahraman Yorumları

Puanlama ve yorum (Sadece seans gerçekleştirenler yorum yapabilir)

Lütfen yorum yapmak için giriş yapınız.