İletişim: [email protected]
Bizi takip edin:
< Geri
Ayşenur Daldal

Ayşenur Daldal

Psi̇kolog
Danışan : 26 | Seans : 51
30 Dk.   200 ₺

Ayşenur Daldal Hakkında

Merhaba, Ben Psikolog Ayşenur Daldal. TOBB ETÜ Psikoloji bölümünden 1 senelik çalışma tecrübesiyle Psikolog olarak mezun oldum. Farklı alanlarda kendi yeteneklerimi deneme fırsatım oldu. İlk stajımda bir kamu kurumu olan cezaevinde çalıştım. Cezaevinde süpervizör gözetimi altında görüşmeler yaptım.Cezaevinde bağımlılığa yönelik SAMBA eğitim programını gerçekleştirdim. İkinci stajımda, pedagoji alanina yönelik özel bir şirkette çalıştım. Üçüncü stajımı ise okulumuzun Korona döneminde uzaktan eğitim için özelleştirilmiş bir programında yaptım. Sosyal uygulamalı olan bu modülde, toplumsal bir konuyu ele alarak, nitel veri analizine dayalı bir araştırma makalesi yazdım. Lisans eğitimim bitmeden, 3 farklı alanda 1 senelik çalışma tecrübesiyle mezun oldum. Daha sonra aldığım eğitimler ile çalışma hayatına atıldım. Aldığım eğitimler; Psikodinamik Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi Uygulayıcı Eğitimi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Uygulayıcı Eğitimi, Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Uygulayıcı Eğitimi, Kriz Travma ve Yas Danışmanlığı Eğitimi. Aldığım eğitimlerden BDT ve Psikodinamik ekollerini benimsedim. Bu iki ekolün birbirini tamamlayıcı olduğunu düşünmekle beraber, meslek hayatımda da bu şekilde yani ikisini beraber kullanıyorum. İlgilendiğim alanlar; Depresyon, Anksiyete (Kaygı), Stres, Panik Atak, Kişilik Bozuklukları ( Narsizm, Bipolar, Borderline, Paranoid vb.), Aile ve Çift Danışmanlığı, Bağımlılıklar (Uyuşturucu, Alkol, Sigara, Yemek), Yeme Bozuklukları (Bulimia, Anoreksiya vb.), Obsesif Bozukluklar, Öfke ve İletişim Probemleri, Takıntılar ve Takıntılı Davranışlar, Uyku Problemleri, Özgüven/Özsaygı/Özsevgi Problemleri, Travma Bağlantılı İlişkiler, Travma/Kriz Danışmanlığı, Ölüm/Kayıp/Travma Sonrası Yas Danışmanlığı, PTSD, ADHD ve ADD (Dikkat Dağınıklığı ve Hiperatiflik)

Ayşenur Daldal Uzmanlık Alanları

Yetişkin Terapisi Aile Terapisi Psikoterapi Çift Terapisi Bireysel Terapi Depresyon Stres Evlilik Danışmanlığı Romantik İlişki Sorunları Kaygı (Anksiyete) Bozukluğu Narsistik Kişilik Bozukluğu Yaygın Anksiyete Bozukluğu Travma Sonrası Stres Bozukluğu Bilinçli Farkındalık Kişiler Arası İletişim Becerileri Karar Verme Süreçleri Şiddet ve İstismar Kilo Problemi Yeme Problemleri İlişki Problemleri Kronik Yorgunluk Sendromu Kaygı Bozuklukları Dikkat Dağınıklığı Kişilerarası İlişkilerde Bozukluklar Kişilik Bozuklukları Yas Süreci Sürekli Mutsuzluk Dikkat Dağınıklığı Anne-Baba Eğitimi ve Danışmanlığı Bağımlılıklar Psikolojik Travmalar Duygudurum bozuklukları
Daha Fazla...

Ayşenur Daldal Okullar ve Eğitimleri

TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ

PSİKOLOJİ

Aldığım eğitimler; Psikodinamik Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi Uygulayıcı Eğitimi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Uygulayıcı Eğitimi, Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Uygulayıcı Eğitimi, Kriz Travma ve Yas Danışmanlığı Eğitimi. Aldığım eğitimlerden BDT ve Psikodinamik ekollerini benimsedim. Bu iki ekolün birbirini tamamlayıcı olduğunu düşünmekle beraber, meslek hayatımda da bu şekilde yani ikisini beraber kullanıyorum. İlgilendiğim alanlar; Depresyon, Anksiyete (Kaygı), Stres, Panik Atak, Kişilik Bozuklukları ( Narsizm, Bipolar, Borderline, Paranoid vb.), Aile ve Çift Danışmanlığı, Bağımlılıklar (Uyuşturucu, Alkol, Sigara, Yemek), Yeme Bozuklukları (Bulimia, Anoreksiya vb.), Obsesif Bozukluklar, Öfke ve İletişim Probemleri, Takıntılar ve Takıntılı Davranışlar, Uyku Problemleri, Özgüven/Özsaygı/Özsevgi Problemleri, Travma Bağlantılı İlişkiler, Travma/Kriz Danışmanlığı, Ölüm/Kayıp/Travma Sonrası Yas Danışmanlığı, PTSD, ADHD ve ADD (Dikkat Dağınıklığı ve Hiperatiflik)

Ayşenur Daldal Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Ayşenur Daldal için nasıl randevu alınır?
Psikolog Ayşenur Daldal ile görüşmek için ister "şimdi konuş" butonundan hemen bağlanabilir, ister uygun tarih ve saat seçmek üzere "randevu al" butonunu kullanabilirsiniz.
Psk. Ayşenur Daldal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Psikoterapi Karar Verme Süreçleri Duygudurum bozuklukları Psikolojik Travmalar ve daha fazla alanda hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için uzmanlık alanlarını inceleyebilirsiniz
Psk. Ayşenur Daldal kaç yıl deneyime sahiptir?
Ayşenur Daldal 3 yıllık bir deneyime sahiptir
Psk. Ayşenur Daldal hangi üniversiteden mezun olmuştur?
Ayşenur Daldal TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ mezunudur

Ayşenur Daldal Yorumları

Puanlama ve yorum (Sadece seans gerçekleştirenler yorum yapabilir)

Lütfen yorum yapmak için giriş yapınız.