İletişim: [email protected]
Bizi takip edin:
< Geri
Muhammed Yümlü

Muhammed Yümlü

Psi̇kolog
Danışan : 26 | Seans : 39
30 Dk.   200 ₺

Muhammed Yümlü Hakkında

Merhabalar, ben Psikolog Muhammed Yümlü. Bülent Ecevit Üniversitesi Psikoloji bölümü yüksek onur mezunuyum. Lisans eğitimi sürecimde SBÜ Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesinde nörolojik testlere ve patolojik hastalara yönelik gözlem ve deneyim elde ettim. Ment-Group Psikolojik Danışmanlık Merkezi ve Koala Psikolojik Danışmanlık Merkezindeki stajlarımda ise Cinsel Sağlık Danışmanlığı, Mindfulness, Maruz Bırakma Terapisi ve BDT yaklaşımları üzerine deneyim elde ettim. Aynı zamanda gönüllük faaliyetleri kapsamında Bir İz Derneği'nde YanYana Projesi İzleme ve değerlendirme asistanlığı yaptım. Bu süreçte çocuklara yönelik zeka testleri eğitimi de aldım. Eğitimine devam etmekte olduğum BDT ekolü kapsamında danışanlarıma; OKB, Panik bozukluk, Yaygın Anksiyete Bozukluğu, Yeme Bozukluğu, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Fobik Bozukluklar, Özgüven Problemleri ve Depresyon alanında hizmet vermekteyim. Hayatın olağan akışı içerisinde bazen ruhsal olarak yıpranmış, sıkışmış hissettiğimiz ve çözüm bulamadığımız durumlar olabiliyor. Başedemediğini farkedip yardım talebinde bulunmuş her danışama destek olup yardım etmekten memnuniyet duyarım.

Muhammed Yümlü Uzmanlık Alanları

Yetişkin Terapisi Bilişsel Davranışçı Terapi Psikoterapi Bireysel Terapi Depresyon Stres Aile İçi İletişim Sorunları Uyum Sorunları Romantik İlişki Sorunları Sosyal Fobi Kaygı (Anksiyete) Bozukluğu Obsesif- Kompulsif Bozukluk Narsistik Kişilik Bozukluğu Panik Atak Travma Sonrası Stres Bozukluğu Hayat Kalitesini Yükseltme Öz Şefkat Kişiler Arası İletişim Becerileri Karar Verme Süreçleri Özgüven Sorunu Korku Uyum Bozuklukları Şiddet ve İstismar Davranış Bozuklukları Kronik Mutsuzluk Motivasyon Eksikliği Öfke Kontrolu Kaygı Bozuklukları Boşanma Travması Özgül Fobi Majör Depresif Bozukluk Yas Süreci Agorafobi Okul Zorlukları Madde Bağımlılığı Madde Kullanımıyla İlişkili Bozukluklar Psikolojik Travmalar Sınav kaygısı Duygudurum bozuklukları
Daha Fazla...

Muhammed Yümlü Okullar ve Eğitimleri

ZONGULDAK BÜLENT ECEVIT ÜNIVERSITESI

PSİKOLOJİ

Eğitimine devam etmekte olduğum BDT ekolü kapsamında danışanlarıma; OKB, Panik bozukluk, Yaygın Anksiyete Bozukluğu, Yeme Bozukluğu, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Fobik Bozukluklar, Özgüven Problemleri ve Depresyon alanında hizmet vermekteyim.

Muhammed Yümlü Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Muhammed Yümlü için nasıl randevu alınır?
Psikolog Muhammed Yümlü ile görüşmek için ister "şimdi konuş" butonundan hemen bağlanabilir, ister uygun tarih ve saat seçmek üzere "randevu al" butonunu kullanabilirsiniz.
Psk. Muhammed Yümlü hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Bilişsel Davranışçı Terapi Uyum Bozuklukları Agorafobi Romantik İlişki Sorunları ve daha fazla alanda hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için uzmanlık alanlarını inceleyebilirsiniz
Psk. Muhammed Yümlü kaç yıl deneyime sahiptir?
Muhammed Yümlü 1 yıllık bir deneyime sahiptir
Psk. Muhammed Yümlü hangi üniversiteden mezun olmuştur?
Muhammed Yümlü ZONGULDAK BÜLENT ECEVIT ÜNIVERSITESI mezunudur

Muhammed Yümlü Yorumları

Puanlama ve yorum (Sadece seans gerçekleştirenler yorum yapabilir)

Lütfen yorum yapmak için giriş yapınız.