< Geri
online psikolog logo white

yorgunluk hissi ve ağlama hissiyatı

aslında bugünlerde daha çok oluyor bu problem altında yatan tembellik hissi hiçbir şeye yetişememe duygusu daha sayamadığım birçok problem

Anonim - 24.12.2023

Uzmanlarımızın cevapları

Merhabalar ben psikolog ve psikoterapist Hidayet Çalışkan öncelikle hoş geldiniz çok geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz size. Öncelikle yaşadığınız Duygu durumundan dolayı üzgün olgumu bilmenizi isterim. Yorgunluk hissi, ağlama hissiyatı, tembellik hissi ve yetişememe duygusu bir arada yaşandığında bu durum genellikle stres, baskı veya duygusal zorlanma belirtisi olabilir. Bu duygularla başa çıkabilmek için kendi ihtiyaçlarınıza öncelik vermek, dinlenmeye zaman ayırmak, duygularınızı ifade etmek ve gerektiğinde profesyonel yardım almak önemli olabilir. Bu belirtilerle başa çıkarken kendinize nazik olmak ve küçük adımlarla ilerlemek de önemlidir. Unutmayın, bu süreçte destek almak size yardımcı olabilir. isterseniz profil sayfamdan uzmanlık alanlarımı inceleyebilir ve seans oluşturabilirseniz psikolojik rehberlik ve psikolojik destek anlamında ayrıntılı olarak görüşebilme imkanımız oluşabilir. Beklerim. Sağlıklı ve mutlu günler dilerim size; görüşmek ümidiyle.

25.12.2023

Merhaba, yorgunluk hissi ve ağlama davranışları altında travmatik deneyimler ve kaygı bozukluğu eşlik ediyor olabilir gerekli tanının ve tedavinin oluşturulması için dilerseniz benimle randevu oluşturabilirsiniz iyi günler dilerim.

08.01.2024

Online Psikolog

konu ile ilgili profesyonel destek almak için onlinepsikolog.com uzmanlarından destek alabilirsiniz.

09.01.2024