< Geri
online psikolog logo white

Utanma duygusu

Bir hareketim hatalı olduğunda veya yanlış yaptığımı fark ettigimde çok utanıyorum. Beynimin içinde bir boşluk oluştur sanki beynim duruyor. Bir şey sanki baskı yapıyor. Bu neden oluyor?

Anonim - 22.05.2023

Uzmanlarımızın cevapları

Deneyim : 30 Yıl   Seans : 3506+   Danışan : 5457+

Merhabalar, içinde bulunduğunuz ruh hali " sosyal anksiyete" Yetistirlme tarzlarıniz ve ailesel sartlanmislik içerisinde bazı özellikleri otomatik olarak bu özellikleri barındırsa bile yine de kesin tanı ve tedavi için, psikoanalitik bakışla analiz edebilmek için ayrıntılı bir ongorusmeyi öneriyorum. Bu soruya kesin bir yanıt verebilmek için, birçok fizyolojik tetkik ve bir çok soru, gözlem, yaşanmışlıklariniz hakkında bilgi, yetişme tarzlarınız, yaşınız cinsiyetiniz medeni haliniz, Özlem ve hayalleriniz, ilişkili olduğunuz insanlar ve duygusal yapınızın iniş ve çıkışları hakkında ayrıntılı bir görüşme yapabilme imkanınız olabilir mi? Vaktiniz olursa bu platformdayim efendim beklerim.gorusmek üzere ; Geçmiş olsun ...

24.05.2023

Deneyim : 6 Yıl   Seans : 635+   Danışan : 3003+

Merhaba,bunun bir çok sebebi olabilir terapiyle irdelenmesi gerekir genelde de eleştiren bir ebeveynle büyütülmüş olabilirsiniz size yardımcı olmak isterim dilerseniz benimle seans oluşturabilirsiniz.

27.08.2023

Kullanıcı Yorumları

Henüz kullanıcılar tarafından yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun