< Geri
online psikolog logo white

Sürekli Korkma Hissi

Merhaba. Şuan temiz titiz biri olmama rağmen hayatımın önceki bazı zamanlarında birkaç talihsiz olay yaşadım. Sağlık sorunu nedeniyle vücudumda kötü koku oluyordu ve cevremdeki insanların tepkileri bir süre sonra psikolojimi etkilemeye başladı. Şuan ise aşırı titizim. Her gun hatta gunde iki kere duşumu alırım, deodorant,krem,parfum kalitelisini kullanırım. Ama kalabalığa girdiğimde yada herhangibirinin yanindayken rahatsiz oluyorum. Koktuğumu düşünüyorum ve tüm vücudum yoğun bir stres altına giriyor. Kalp çarpıntısı,terleme,ateş basması,kızarma oluyor aniden. Ve bu son 1-2 yıldır böyle. Bu durumu nasıl atlatabilirim?

Anonim - 15.04.2023

Uzmanlarımızın cevapları

Online Psikolog

konu ile ilgili profesyonel destek almak için onlinepsikolog.com uzmanlarından destek alabilirsiniz.

16.04.2023

Deneyim : 4 Yıl   Seans : 236+   Danışan : 1232+

Merhaba. Ben Psikolog Selen Melay Yanıkan. Yaşadığınız sorunu veya sorunları detaylandırarak terapi ile rahatsız olduğunuz durumu çözüme ulaştırmak mümkündür. Dilerseniz profilimi inceleyip benimle iletişime geçebilirsiniz.

16.04.2023

Deneyim : 3 Yıl   Seans : 89+   Danışan : 197+

Merhaba, beynimiz yaşamış olduğu olumsuz durumu tekrar yaşamamak için kendini korumaya alır sizin de şu an da yapmakta olduğunuz şey tam olarak budur. Yaşamış olduğunuz bu durumu yenebilirsiniz. Bu noktada dilerseniz platformumuz üzerinden randevu oluşturabilirsiniz. İyi günler.

27.04.2023

Deneyim : 6 Yıl   Seans : 635+   Danışan : 3003+

Merhaba, anksiyete (kaygı) bozukluğu yaşanıyor olabilir ve bu durum bilişsel davranışçı terapi ekolüyle olumlu sonuçlanır size yardımcı olmak isterim benimle seans oluşturabilirsiniz.

27.08.2023

Kullanıcı Yorumları

Henüz kullanıcılar tarafından yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun