İletişim: [email protected]
Bizi takip edin:
< Geri

Ne derdim var bilmiyorum?

Sorun şu ki kendime güvenim yok insanlara da aynı şekilde ilişkilerimde çok başarısızım özgüvenim var ama yine yeterince değil çok depresyonum var çok şey yaşadım hep unuttum ya da kenara attım acılarımı yaşadıklarımı hep unutmak daha kolay geldi ama bu benden hayatımdan çıkıyor geçmişim gelecegimin önüne geçiyor bu konuda yardım almam lazım

Anonim - 15.06.2023

Uzmanlarımızın cevapları

Selen Melay Yanıkan
Selen Melay Yanıkan
KLİNİK PSİKOLOG
Deneyim : 4 Yıl   Seans : 102+   Danışan : 251+

Merhabalar. Ben Klinik Psikolog Selen Melay Yanıkan. Psikoterapi ile geçmişte yaşadığınız ve etkisinden kurtulamadığınız şu anda sizi rahatsız eden anı, olay ve huzursuzlukları anlamlandırarak etkisinden çıkmanız ve rahatlamanız mümkündür. Geçmişinizin şimdiki yaşantınızın akışını ve gelecek yaşamınızı olumsuz etkilemesine izin vermemek için benimle iletişime geçerek psikolojik destek alabilirsiniz.

16.06.2023

Başak Küçükyalçın
Başak Küçükyalçın
KLİNİK PSİKOLOG
Deneyim : 4 Yıl   Seans : 19+   Danışan : 48+

Merhabalar, Dediğiniz gibi, yaşadıklarınızı unutmaya çalışmak çoğu zaman çare olmuyor, geçmişiniz geleceğinizin önüne geçebiliyor. Bir uzman desteğiyle yaşadıklarınızın ele alınması, geçmişinizin bugününüze ve geleceğinize etkisinin anlaşılması ve doğru adımların atılması sizin için faydalı olacaktır.

01.08.2023

Deneyim : 30 Yıl   Seans : 513+   Danışan : 1027+

Merhabalar ben psikolog ve psikoterapist Hidayet Çalışkan öncelikle hoşgeldiniz çok geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz. Kendinize yardım etmek adına profesyonel yardım almanız, duygusal zorluklarınızı ele almanıza yardımcı olabilir. Bir psikolog veya terapist, özgüven sorunları, ilişkiler, depresyon ve geçmişte yaşadığınız acılar gibi konularda size destek olabilir. Terapi süreci, duygusal sağlığınızı güçlendirmeniz ve hayatınızı daha olumlu bir yönde şekillendirmeniz için faydalı olabilir. İlk adımı atmak ve yardım istemek cesaretli bir adım olabilir. Umarım bu süreç, sizin için daha iyi bir yaşam kalitesi sağlamaya yardımcı olur.Dahafazla bilgi ve danışmanlık için profilimden uzmanlık alanlarını inceleyebilir ve seans olusturabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

07.08.2023

Deneyim : 6 Yıl   Seans : 132+   Danışan : 154+

Merhaba ,yaşadığınız bu kadar çok duygu durumunu tanımlamak ve iyileştirmek bir uzman eşliğinde daha faydalı olacaktır size yardımcı olmak isterim dilerseniz benimle randevu oluşturabilirsiniz.

27.08.2023

Kullanıcı Yorumları

Henüz kullanıcılar tarafından yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
Sadece üye olanlar yorum yapabilir! Üye Ol ya da Giriş Yap