< Geri
online psikolog logo white

İlişkimle ilgili sorunlar yaşıyorum

Kız arkadaşım geçmişte yaptığım hatalar yüzünden baya bunalmış ve ilişkimizden mutlu olmadığını düşünüp benden zaman. İstiyor ama ben çok pişmanım ve çok seviyorum ne yapmalıyım?

Anonim - 27.03.2023

Uzmanlarımızın cevapları

Deneyim : 4 Yıl   Seans : 236+   Danışan : 1232+

Merhaba. Ben Psikolog Selen Melay Yanıkan. İlişkinizdeki sorunlar, iletişim hataları, güçlü ve zayıf yönleriniz, düzeltebileceğiniz şeyler gibi konulara gottman çift terapisi ile cevap bulup çözüme ulaştırabiliriz. Gottman çift terapisine partneriniz ile birlikte katılmanız gerekmektedir. Fakat partneriniz katılmak istemez ise ilişkinizde sizi rahatsız eden ve çözümlemek istediğiniz durumlar için bireysel terapi de alabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız ve şu anda sizi rahatsız eden durumları gelecekte yaşamamak adına çözüme ulaştırılmasını öneririm. Profilimi inceleyip benimle iletişime geçebilirsiniz.

07.04.2023

Deneyim : 3 Yıl   Seans : 89+   Danışan : 197+

Merhabalar, eğer birlikte olmanız ilişkinize zarar veriyor ise ilişkinize şans vermek adına mola vermeniz en doğru karar olur, böylece iki tarafta süreci gözden geçirme fırsatı bulur. Bazen mola vermek devam etmekten daha sağlıklıdır. İyi günler.

08.04.2023

Deneyim : 6 Yıl   Seans : 635+   Danışan : 3003+

Merhaba size çift terapisiyle yardımcı olmak isterim benimle seans oluşturabilirsiniz.

27.08.2023

Kullanıcı Yorumları

Henüz kullanıcılar tarafından yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun