< Geri
online psikolog logo white

Geceleri korkunca değişik varlıklar görüyorum

Merhaba, yıllardır geceleri korkunç bişey düşününce tarif edemeyeceğim kadar korkunç bir yaratık görüyorum gerçek gibi orada durup beni izliyor. Korkum artınca bana doğru yaklaşmaya başlıyor dibime kadar geldiği bile olmuştu. Ama sanki hayal değilde gerçek gibi görüyorum çok gerçekçi. Sebebi ne olabilir?

Anonim - 19.03.2024

Uzmanlarımızın cevapları

Deneyim : 30 Yıl   Seans : 3506+   Danışan : 5457+

Merhabalar Sevgili danışan hoş geldiniz: Bu tür deneyimler genellikle gece korkuları veya kabuslar olarak adlandırılır ve oldukça yaygın bir durumdur. Bu kabuslar, genellikle stres, anksiyete, travma veya uyku bozuklukları gibi faktörlerden kaynaklanabilir. Zihinsel ve duygusal sağlığınıza dikkat etmeniz önerilir. Bu tür kabusların sık sık tekrarlanması veya günlük yaşamınızı olumsuz etkilemesi durumunda bir uzmana danışmanız önerilir. Ayrıca, rahatlamanıza ve uykunuzu düzenlemenize yardımcı olabilecek gevşeme teknikleri ve uyku alışkanlıkları geliştirebilirsiniz. Psikoterapi size bu tür sorunların altında yatan nedenler ve bahsetme yöntemleri hususunda yardımcı olabilir . Profil sayfamdan uzmanlık alanlarımı inceleyebilir ve seans oluşturabilirseniz psikolojik destek ve psikolojik danışmanlık anlamında ayrıntılı olarak görüşebilme imkanımız oluşabilir. BEKLERİM... Sağlıklı ve mutlu günler dilerim size.. Saygılarımla

24.03.2024

Deneyim : 6 Yıl   Seans : 635+   Danışan : 3003+

Merhaba bu semptomlar ciddi bir psikolojik rahatsızlığın sebebi olabilir bir uzman kontrolünde psikolojik testlerden geçebilirsiniz dilerseniz size yardımcı olmak isterim benimle seans oluşturabilirsiniz iyi günler.

09.04.2024

Kullanıcı Yorumları

Henüz kullanıcılar tarafından yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun