< Geri
online psikolog logo white

Eşimin sürekli beni aldattığını düşünüyorum

Eşimin sürekli beni aldattığını düşünüyorum onu çok kısıtlıyorum sürekli benimle ilgilensin evden işe işten eve gitsin istiyorum dükkanda çalıştığı yerde kameraları izliyorum bir arkadaşıyla dışarı çıktığı zaman sanki beni aldatacakmış gibi hissediyorum eve gelene kadar kafamda olmayan şeyleri kurguluyor ona geldiğinde varmış gibi yansıtıyorum sürekli ne yapıyor diye düşünüyorum kısıtlamaya herşeyine karışmaya kontrol etmeye çalışıyorum

Anonim - 21.03.2023

Uzmanlarımızın cevapları

Deneyim : 3 Yıl   Seans : 89+   Danışan : 197+

Merhabalar, eşinizi aşırı kontrol altında tutmaya çalışmanız hem sizi yorar hem ilişkinize zarar verir bu noktada eşinize güvenmeyi deneyebilirsiniz. Eğer süreç hala aynı devam ediyorsa platformdan seans almanızı önereceğim size. İyi günler.

08.04.2023

Deneyim : 4 Yıl   Seans : 236+   Danışan : 1232+

Merhaba. Ben Psikolog Selen Melay Yanıkan. İlişkinizdeki sorunlar, iletişim hataları, güçlü ve zayıf yönleriniz, düzeltebileceğiniz şeyler gibi konulara gottman çift terapisi ile cevap bulup çözüme ulaştırabiliriz. Gottman çift terapisine eşiniz ile birlikte katılmanız gerekmektedir. Fakat eşiniz katılmak istemez ise veya siz bireysel terapi almak isterseniz ilişkinizde sizi rahatsız eden veya çözümlemek istediğiniz gibi durumlar için bireysel terapi de alabilirsiniz. İlişki hakkında geçmişte yaşadığınız olaylar sizin şu anda böyle hissetmenize sebep oluyor olabilir. Bu olayları tespit edip çözüme ulaştırmak gerekir. Şimdiki ve gelecek hayatınızda sizi rahatsız eden ve edecek olan duygu, düşünce ve davranışlardan kurtulmak için profilimi inceleyip benimle iletişime geçebilirsiniz.

08.04.2023

Deneyim : 6 Yıl   Seans : 635+   Danışan : 3003+

Merhaba, yaşadığınız bu şüphe duygusunu seanslarda beraber analiz edebiliriz size yardımcı olmak isterim benimle seans oluşturabilirsiniz.

27.08.2023

Kullanıcı Yorumları

Henüz kullanıcılar tarafından yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
Sadece üye olanlar yorum yapabilir! Üye Ol ya da Giriş Yap