< Geri
online psikolog logo white

Eşimin lafı hakkında sual

Hocam merhabalar eşimi acil hastane dışında bir yere götürmek gitmek istediğinde "Ankara'ya her yerde ulaşım var git" der ve en kötüsü yakın zamanda ben senin özel şoförün müyüm dedi. Bu en basit lafları sizce bir koca, karısına bunu derse iyi niyet var mıdır?

Anonim - 16.06.2023

Uzmanlarımızın cevapları

Deneyim : 4 Yıl   Seans : 236+   Danışan : 1232+

Merhabalar. Ben Klinik Psikolog Selen Melay Yanıkan. Partnerinizle açık, dürüst bir konuşma ve etkin dinleme yöntemini kullanarak iletişime geçebilirsiniz. Yargılayıcı olmaktan kaçının. Sen dili yerine ben dili kullanmaya özen gösterin. Birbirinizle mantıklı, rahat ve güveni teşvik eden bir şekilde konuşma gerçekleştirebilirsiniz. Çift terapisi ile ilişkinizdeki sorunlara, iletişim hatalarına, güçlü ve zayıf yönlerinize, ilişkinizde düzeltebileceğiniz şeylere cevap bulup çözüme ulaştırabilirsiniz. Dilerseniz profilimi ziyaret ederek benimle randevu oluşturabilirsiniz.

20.06.2023

Deneyim : 6 Yıl   Seans : 635+   Danışan : 3003+

Merhaba, bu söylemlerin sizde uyandırdığı duygu durumunu çalışmak aynı zamanda eşle birlikte çift terapisiyle müdahale etmek isterim dilerseniz benimle randevu oluşturabilirsiniz.

27.08.2023

Kullanıcı Yorumları

Henüz kullanıcılar tarafından yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun