< Geri
online psikolog logo white

Eşim beni yok sayıyor, ne yapmalıyım?

5 yıllık ilişki 2 yıldır evliyim. Eşim benimle ilgilenmiyor, sürekli eleştiriyor, insanlar bana ne derse desin beni asla savunup yanımda hissettirmiyor. Yemek hazırlarken, pazara giderken bir şey izlerken sorunlarimla uğraşırken kendimi yalnız ve terkedilmis hissediyorum. En son tartıştık ve evi terk ettim 24 saat olmasına rağmen ne aradı ne de sordu. Onun sakinleşmek dediği beni yok saymaksa eğer bu ilişkide kalmak mı kalmamak mi daha mantıklı? Bosanma kararı verirken nelere dikkat etmeliyim?

Anonim - 18.05.2023

Uzmanlarımızın cevapları

Merhaba. Ben Klinik Psikolog Selen Melay Yanıkan. İlişkinizdeki sorunlar, iletişim hataları, güçlü ve zayıf yönleriniz, düzeltebileceğiniz şeyler gibi konulara gottman çift terapisi ile cevap bulup çözüme ulaştırmak mümkündür. Gottman çift terapisine partneriniz ile birlikte katılmanız gerekmektedir. Fakat partneriniz katılmak istemezse yada siz bireysel katılmak isterseniz bireysel terapi alabilirsiniz. İlişkinizde sizi rahatsız eden ve çözümlemek istediğiniz veya karar vermek istediğiniz olayları psikoterapi ile detaylandırıp çözüme ulaştırmak mümkündür. Profilimi inceleyip benimle ücretsiz bir ön görüşme yaptıktan sonra dilerseniz terapiye başlayabiliriz.

19.05.2023

imerhabalar; İçinde bulunduğunuz ruh hali ilişki sorunları kaynaklı özellikleri barındırsa bile yine de kesin tanı ve tedavi için, psikoanalitik bakışla analiz edebilmek için ayrıntılı bir ongorusmeyi öneriyorum. Ayrica Bu soruya kesin bir yanıt verebilmek için, birçok fizyolojik tetkik ve bir çok soru, gözlem, yaşanmışlıklariniz hakkında bilgi, yetişme tarzlarınız, yaşınız cinsiyetiniz medeni haliniz, Özlem ve hayalleriniz, ilişkili olduğunuz insanlar ve duygusal yapınızın iniş ve çıkışları hakkında ayrıntılı bir görüşme yapabilme imkanınız olabilir mi? Vaktiniz olursa bu platformdayim efendim beklerim.gorusmek üzere ; Geçmiş olsun ...

21.05.2023

Merhaba ilişkinizde karar verme sürecinde size danışmanlık yapmak ve yardımcı olmak isterim benimle seans oluşturabilirsiniz.

27.08.2023