< Geri
online psikolog logo white

Eşim beni hayal kırıklığına uğrattı ne yapmalıyım?

Eşimin üzerine hesabi açıp onun üzerinden biraz para kazandırdılar ve bir zorunlu surece girmesini sağlayıp bütün parasını bir anda bitirdiler ve sanki hipnoz olmuş gibi her şeyini bu hesaba aktardı. Bana bu durumu anlattığında dünyam başıma yıkıldı düğünde takılan takılarımı istedi görevleri yaparsa çok zengin olcagimizi söyledi inanmadım ama diğer paralarımızı kurtarmanındı bir yolu yoktu hepsini kaybettik. Bu surecte wpda onu bu yola tesfik eden bir asyali kadın vardı. Ben telefonunu kurcalarken galerisinde silinmiş halde bu kadinin mayolu fotoğraflarını gördüm ve delirdim. Baktığımda konularda kadın kendini atmış ama esim sadece parayı nasıl kazanabilirim diye konuşmasından asla şaşmamış inen fotoğrafları silmiş hemen . Ama ben cildirdim normalde zaten kıskanç bir insanim delirdim. 3 gündür esimle konuşmuyorum ve ayni yatakta yatmıyoruz çok fazla özür dileyip kendini anlatmak istedi ama dinlemedim ne yapmalıyım nasıl bir yol izlemeliyim?

Anonim - 23.07.2023

Uzmanlarımızın cevapları

Deneyim : 30 Yıl   Seans : 3506+   Danışan : 5457+

Merhabalar ben Psikolog ve Psikoterapist Hidayet Çalışkan, öncelikle hoşgeldiniz çok geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz sizlere..Psiko sosyal ve ekonomik temelli sorunlar yaşıyor olmanız çok üzücü, ve maalesef, aile içi bir çok problemin ekonomik temelli gelişen psiko sosyal problemler olduğu yapılan araştırmalarda görülmektedir.Yazdiklarinizdan anladığım kadarı ile dolandirilmissiniz ve bu durumu besleyen başka faktörler de var gibi, çok öfkeli olduğunuz da yazdıklarınizdan anlaşılıyor . Psikolog ve psikoterapi yaşamınızi, neyi yapıp neyi yapamayacağınızi değil, yaşamınızı nasıl daha etkin verimli ve mutlu ve konforlu yasabileceginize ilişkin BAKİS ACİLARİNİZ ile ilgili yapılabilecekler konusuyla ilgilenir, Öncelikle bir AİLE DANİŞMANİYLA ve daha sonra ise alanında uzman PSİKOLOG ile bireysel olarak psikolojik terapi ve tedavi almanız yaşadığınız sorunları atlatmanizda faydalı olacaktır. Geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz, Sağlıklı günler dilerim.

01.08.2023

Deneyim : 6 Yıl   Seans : 635+   Danışan : 3003+

Merhaba ,sizinle birlikte hem hayal kırıklığının oluşturduğu etkileri çalışabilir ya da çift terapisi yapabiliriz. Benimle randevu oluşturabilirsiniz.

27.08.2023

Kullanıcı Yorumları

Henüz kullanıcılar tarafından yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun