< Geri
online psikolog logo white

Duygusal çöküntüdeyim galiba ne yapmam lazım ?

Ailevi sorunlarımız vardı annem için güçlü durmak zorundaydım . Teyzem vefat ettiği zaman ağladım duygularımı boşaltım ama dayım 25gun önce intihar etti ben ağlayamıyorum sanki beynimde güçlü olmak zorundasın diye söyleyip duruyor boşaltamadigim için durduk yere ağlamalarım başladı.

Anonim - 20.02.2023

Uzmanlarımızın cevapları

Deneyim : 3 Yıl   Seans : 89+   Danışan : 197+

İyi günler, başınız sağ olsun. Beynimiz üst üste yaşanan olumsuz olaylardan kendini korumak için bazen tepkisiz kalabiliyor bazen de bir tetikleyici vasıtasıyla kendini dışa vurabiliyor. Bu noktada kendinize zaman vermeli ve yasınızı yaşamalısınız bunun bir süreç olduğunu ve zamanla yaşamış olduğumuz acının etrafında güçlenerek devam edeceğinizi unutmayınız. Eğer yaşamış olduğunuz süreç sizi zorluyorsa platformumuzda bulunan uzmanlardan destek alabilirsiniz. Kendinize iyi bakın.

08.04.2023

Deneyim : 4 Yıl   Seans : 236+   Danışan : 1232+

Merhaba. Ben Psikolog Selen Melay Yanıkan. Yaşadığınız olayların ve bu olaylar sonucunda ortaya çıkan düşüncelerinizin detaylandırılması gerekir. Sonrasında uygun psikoterapi yöntemi belirlenir ve size bilgisi verilir. Profilimi inceleyip benimle iletişime geçebilirsiniz.

08.04.2023

Deneyim : 6 Yıl   Seans : 635+   Danışan : 3003+

Merhaba,size yardımcı olmak isterim benimle seans oluşturabilirsiniz.

27.08.2023

Kullanıcı Yorumları

Henüz kullanıcılar tarafından yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
Sadece üye olanlar yorum yapabilir! Üye Ol ya da Giriş Yap