< Geri
online psikolog logo white

anksiyete bozuklugu

uzun zamandir anksiyete bozukluguna sahibim deprem dolayisiyla cok tetiklendim daha kotu oldum kendımı hıc ıyı hıssedemıyorum sureklı huzursuz hissediyorum guvende hissedemiyorum artik umudum kalmadi gibi hissediyorum sanki cok yorulmusum gibi surekli agliyorum ne yapabilirim :(

Anonim - 13.02.2023

Uzmanlarımızın cevapları

Deneyim : 3 Yıl   Seans : 89+   Danışan : 197+

Merhabalar, deprem anksiyetenizi tetiklemiş olması normal bu noktada eğer süreci yönetmekte güçlük çekiyorsanız platformda bulunan psikologlarımızdan destek alabilirsiniz. İyi günler.

08.04.2023

Deneyim : 4 Yıl   Seans : 236+   Danışan : 1232+

Merhabalar. Ben Psikolog Selen Melay Yanıkan. Yaşadığınız şikayetleri detaylandırıp sorunun ne olduğu tespit edilmesi gerekir. Daha önce profesyonel uzman tarafından anksiyete bozukluğu yaşadığınız netleştiyse deprem gibi travmatik olaylar anksiyete için tetikleyici olabilir. EMDR terapisi yaşadığımız ve etkisinden kurtulamadığımız rahatsız edici olumsuz anı, olay ve huzursuzlukları anlamlandırarak etkisinden çıkmamızı ve rahatlamamızı sağlayan bir yöntemdir.Şu anda sizi rahatsız eden geçmişteki yeterince işlenmemiş deneyimlerinizi birlikte anlamlandırıp yeniden işleyerek etkisinden kurtulmak için profilimi inceleyip benimle iletişime geçebilirsiniz.

08.04.2023

Online Psikolog

konu ile ilgili profesyonel destek almak için onlinepsikolog.com uzmanlarından destek alabilirsiniz.

11.06.2023

Deneyim : 6 Yıl   Seans : 635+   Danışan : 3003+

Merhaba, anksiyete bozukluğu bilişsel davranışçı terapi ekolüyle yardımcı olmak isterim benimle seans oluşturabilirsiniz.

27.08.2023

Kullanıcı Yorumları

Henüz kullanıcılar tarafından yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun