< Geri
online psikolog logo white

Aniden sinir krizi geçiriyorum, ne yapmalıyım?

Erkek arkadaşımla çok saçma bir sebepten kavga edince bu olaylar üst üste olunca sinir krizi geçiriyorum. Ağlıyorum, bağırıyorum, elim titriyor, karıncalanıyor ve tansiyonum düşüyor. Ne yapmalıyım?

Anonim - 17.03.2023

Uzmanlarımızın cevapları

Deneyim : 3 Yıl   Seans : 89+   Danışan : 197+

Merhabalar, insanların yaşamış olduğu olaylar bazen başka olayları tetikleyebiliyor ve bu noktada vücut kendini bu tarz tepkilerle dışa vurabiliyor. Olayların bir birini tetiklemesine engel olmak için yaşanan olayı iyice gözden geçirip değerlendirmelisiniz. Yaşamış olduğunuz durum sizi zorluyorsa bu noktada destek alabilirsiniz. İyi günler.

08.04.2023

Deneyim : 4 Yıl   Seans : 236+   Danışan : 1232+

Merhaba. Ben Psikolog Selen Melay Yanıkan. Bu şikayetlerinizin asıl kaynağının ne olduğu bulunması gerekir. Ardından belirlenen sorun ile uygulanacak terapi yöntemi belirlenir ve bu terapi yöntemi hakkında size bilgi verilir. Şu anda sizi rahatsız eden ve çözümlemek istediğiniz durumlara son verip gelecek zamanda yaşamamak için bireysel terapi alarak çözüme ulaştırabilirsiniz. Profilimi inceleyip benimle iletişime geçebilirsiniz.

08.04.2023

Deneyim : 6 Yıl   Seans : 635+   Danışan : 3003+

Merhaba, sinir krizi geçirmenin altında bir çok travmatik sebep olabilir size yardımcı olmak isterim dilerseniz benimle seans oluşturabilirsiniz.

27.08.2023

Kullanıcı Yorumları

Henüz kullanıcılar tarafından yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun