< Geri
online psikolog logo white

Aklımdaki bu düşünceye engel olamıyorum

Merhaba, aklıma sanki benim dışımda her şey sırf benim imtihanım için varmış, sanki bu dünya bana karşı bir senaryo imiş gibi düşünceler geliyor. Nasıl olduğunu anlatamıyorum ama umarım anlamışsınızdır ne yapacağımı bilmiyorum.

Anonim - 26.07.2023

Uzmanlarımızın cevapları

Online Psikolog

konu ile ilgili profesyonel destek almak için onlinepsikolog.com uzmanlarından destek alabilirsiniz.

01.08.2023

Merhabalar ben Psikolog ve Psikoterapist Hidayet Çalışkan, öncelikle hoşgeldiniz çok geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz. Anladığım kadarıyla karmaşık ve içsel düşünceler yaşıyorsunuz. Bu tür duyguları hissetmek zaman zaman normal olabilir. Ancak, eğer bu düşünceler sizi aşırı şekilde rahatsız ediyor veya günlük yaşamınızı olumsuz etkiliyorsa, profesyonel bir yardım almayı düşünmeniz önemli olabilir. Bir terapist veya danışman, sizinle bu duyguları anlamak ve ele almak konusunda size yardımcı olabilir. Kendinizi daha iyi hissetmek için böyle bir adım atmayı düşünebilirsiniz. Unutmayın, birçok insan duygusal zorluklar yaşayabilir ve bunlarla başa çıkmak için yardım almak cesurca bir adım olabilir.Eger vaktiniz varsa Onlinepsikolog.com üzerinden profilimden seans olusturabilirseniz, birlikte bu duygu durumlarını konuşabilir ve umarım size yardımcı olabilirim. Sağlıklı günler dilerim.

01.08.2023

Merhaba, zihninize gelen bu gibi kaygılı düşünceler bilişsel davranışçı terapi ekolüyle çalışabilir ve fayda sağlar dilerseniz benimle randevu oluşturabilirsiniz.

27.08.2023