< Geri
online psikolog logo white

Aklımdaki bu düşünceye engel olamıyorum

Merhaba, aklıma sanki benim dışımda her şey sırf benim imtihanım için varmış, sanki bu dünya bana karşı bir senaryo imiş gibi düşünceler geliyor. Nasıl olduğunu anlatamıyorum ama umarım anlamışsınızdır ne yapacağımı bilmiyorum.

Anonim - 26.07.2023

Uzmanlarımızın cevapları

Başak Küçükyalçın
Başak Küçükyalçın
KLİNİK PSİKOLOG
Deneyim : 4 Yıl   Seans : 19+   Danışan : 48+

Merhabalar, Bahsettiğiniz durumun size rahatsızlık verdiğini anlıyorum, bir uzman desteğiyle bu sıkıntınızın üstesinden gelebileceğinize inanıyorum.

01.08.2023

Deneyim : 30 Yıl   Seans : 3506+   Danışan : 5457+

Merhabalar ben Psikolog ve Psikoterapist Hidayet Çalışkan, öncelikle hoşgeldiniz çok geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz. Anladığım kadarıyla karmaşık ve içsel düşünceler yaşıyorsunuz. Bu tür duyguları hissetmek zaman zaman normal olabilir. Ancak, eğer bu düşünceler sizi aşırı şekilde rahatsız ediyor veya günlük yaşamınızı olumsuz etkiliyorsa, profesyonel bir yardım almayı düşünmeniz önemli olabilir. Bir terapist veya danışman, sizinle bu duyguları anlamak ve ele almak konusunda size yardımcı olabilir. Kendinizi daha iyi hissetmek için böyle bir adım atmayı düşünebilirsiniz. Unutmayın, birçok insan duygusal zorluklar yaşayabilir ve bunlarla başa çıkmak için yardım almak cesurca bir adım olabilir.Eger vaktiniz varsa Onlinepsikolog.com üzerinden profilimden seans olusturabilirseniz, birlikte bu duygu durumlarını konuşabilir ve umarım size yardımcı olabilirim. Sağlıklı günler dilerim.

01.08.2023

Deneyim : 6 Yıl   Seans : 635+   Danışan : 3003+

Merhaba, zihninize gelen bu gibi kaygılı düşünceler bilişsel davranışçı terapi ekolüyle çalışabilir ve fayda sağlar dilerseniz benimle randevu oluşturabilirsiniz.

27.08.2023

Kullanıcı Yorumları

Henüz kullanıcılar tarafından yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun
Sadece üye olanlar yorum yapabilir! Üye Ol ya da Giriş Yap