< Geri
online psikolog logo white

Hissizim

Esimle Yeni bir ayrılık yaşadım fiziksel ve psikolojik şiddete maruz kaldım ailemin yanına yerleştim burda da psikolojik ve fiziksel şiddete maruz kaldım üzerine büyük bir deprem yaşadık sahada gönüllü yardımcı oldum oradaki gördüklerim yaşadıklarım duygusal olarak çok etkiledi kendi sorunlarımı unutturdu 2 gündür evdeyim ve bir boşlukta gibiyim ağlayamıyorum karanlıkta gibiyim ailem ev yıkılır korkusuyla eve giremiyor ben o eve girdiğimde noluyosa olsun psikolojisi ile giriyorum hayata karşı nötrum ben eski halime dönmek istiyorum neşeli pozitif etrafa nese saçan biri olmak istiyorum yaptığım şeyler paylaşımlarım aileme ters sürekli olanlarla çatışma içerisindeyim ne yapacağımı bilmiyorum

Anonim - 27.02.2023

Uzmanlarımızın cevapları

Deneyim : 3 Yıl   Seans : 89+   Danışan : 197+

Merhabalar geçmiş olsun, yaşamış olduğunuz durumun bir süreç olduğunu unutmayınız ve zamanla hayatınız normale dönecek ama bu biraz zaman alacak bu noktada platformumuzda bulunan ücretsiz destek kısmından destek alabilirisiniz .Kendinize iyi bakın, iyi günler.

08.04.2023

Deneyim : 4 Yıl   Seans : 236+   Danışan : 1232+

Merhaba. Ben Psikolog Selen Melay Yanıkan. Öncelikle geçmiş olsun. Psikoterapi ile yaşadığınız ve etkisinden kurtulamadığınız rahatsız edici olumsuz anı, olay ve huzursuzlukları anlamlandırarak etkisinden çıkmanız ve rahatlamanız mümkündür. Şu anda sizi rahatsız eden geçmişteki yeterince işlenmemiş deneyimlerinizi birlikte anlamlandırıp yeniden işleyerek etkisinden kurtulmak için profilimi inceleyip benimle iletişime geçebilirsiniz.

08.04.2023

Kullanıcı Yorumları

Henüz kullanıcılar tarafından yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun