< Geri
online psikolog logo white

Markanızın Online Psikoloğu!

Çalışanlarınızın mental sağlıklarını önemsemek, markanızı önemsemektir. onlinepsikolog.com ile çalışanlarınıza özel online terapi kodları oluşturun ve gelişmiş sistem seçenekleriyle kolayca online psikologlar ile buluşturun.Çalışanlarınızın mental sağlıklarını önemsemek, markanızı önemsemektir. onlinepsikolog.com ile çalışanlarınıza özel online terapi kodları oluşturun ve gelişmiş sistem seçenekleriyle kolayca online psikologlar ile buluşturun.

kurumsal-gorusme

Hakkımızda

onlinepsikolog.com danışanları ve psikologları online ortamda bir araya getirip terapi yapmalarına olanak sağlayan gelişmiş bir sistemdir. Kullanıcılar siteye girip kendilerine uygun uzmanı seçerek dakikalar içinde uzman ile görüşmeye başlayabilir.

İtibarlı markalarla yaptığımız B2B anlaşmaları ile personeller için profesyonel psikolojik destek sunduk ve sunmaya devam ediyoruz. Sizleri de sektörün en gelişmiş sistemi ve en uygun fiyatlarına sahip platformumuzla iş birliği yapmaya davet ediyoruz.

onlinepsikolog.com Kurumsal Avantajları

Hızlı kurulum icon

Hızlı Kurulum

Size özel müşteri temsilcisi atanır, markanızla özel olarak ilgilenir ve süreç içindeki tüm durumlar hakkında sizi bilgilendirir.

Özel müşteri temsilcisi icon

Özel Müşteri Temsilcisi

Size özel müşteri temsilcisi atanır, markanızla özel olarak ilgilenir ve süreç içindeki tüm durumlar hakkında sizi bilgilendirir.

En avantajlı fiyatlar icon

En Avantajlı Fiyatlar

Sektörün en uygun fiyatlarıyla indirimli teklif alın.

Tam otomatik sistem icon

Tam Otomatik Sistem

Oldukça gelişmiş yazılım ile arkanıza yaslanın, sistem çark gibi işlesin.

Ücretsiz ön görüşme icon

Ücretsiz Ön Görüşme

Personelleriniz uzmanını seçmekte kararsız kalırsa kod kullanmadan, ücret ödemeden tek tuşla ön görüşme yapabilir.

Bireysel bazda ek indirimler icon

Bireysel Bazda Ek İndirimler

Kurumunuzda çalışan ve terapi almak isteyen tüm personellerinize özel yakınlarının da kullanabilecekleri bireysel seanslarda ek indirim fırsatları sunuyoruz.

Teklif Al

Referanslar

Teklif Almak İçin Formu Doldurun