İletişim: [email protected]
Bizi takip edin:
< Geri
Zeynep Tuğba Kahyaoğlu

Zeynep Tuğba Kahyaoğlu

Psikolog
Danışan : 29 | Seans : 46
30 Dk.   325 ₺

Zeynep Tuğba Kahyaoğlu Hakkında

Merhaba ben Öğretmen-Psikolog-Bilim doktoru Dr. Zeynep Tuğba Kahyaoğlu. ODTÜ Fizik Öğretmenliği, Doğuş Üniversitesi Tam Burslu Psikoloji ve yine ODTÜ Fen Eğitimi Doktora mezunuyum. 16 yıldır öğretmenliğimin yanı sıra son yıllarda Öğrenci Koçu ve Psikolog olarak çalışıyorum. 1999 Gölcük depreminde ailemle enkazdan kurtarıldım ve sevdiklerimi kaybettim. Bu travmayı dönüştürmek ve kendimi iyileştirmek için çok çaba harcadım. Ölüm ve Yas terapisi, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Psikolojik İlk Yardım ihtiyaçlarının yanı sıra Öğrenci Koçluğu, Ergen ve Genç yetişkinler için Kariyer Danışmanlığı, Etkili Sınava Hazırlanma, Öz-Disiplin, Başarı Motivasyonu, Öz yeterlilik kazanma gibi öğrenci ve genç yetişkin sorunlarıyla ilgili psikolojik destek sağlıyorum. Diğer tüm psikolojik destek ihtiyaçlarınız için de size yardımcı olabilirim. Görüşmek üzere.

Zeynep Tuğba Kahyaoğlu Uzmanlık Alanları

Ergen Terapisi Depresyon Stres Aile İçi İletişim Sorunları İletişim Hataları Kariyer Danışmanlığı Kaygı (Anksiyete) Bozukluğu Yaygın Anksiyete Bozukluğu Travma Sonrası Stres Bozukluğu Hayat Kalitesini Yükseltme Bilinçli Farkındalık Kişiler Arası İletişim Becerileri Karar Verme Süreçleri Özgüven Sorunu Korku Çekingenlik Uyum Bozuklukları İnatlaşma Kıskançlık Kronik Mutsuzluk Kronik Yorgunluk Sendromu Erteleme Davranışı Motivasyon Eksikliği Öfke Kontrolu Kaygı Bozuklukları Dikkat Dağınıklığı Yaşlılık Depresyonu Yas Süreci Okul Zorlukları Psikolojik Travmalar Sınav kaygısı Anlam arayışı
Daha Fazla...

Zeynep Tuğba Kahyaoğlu Okullar ve Eğitimleri

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ

PSİKOLOJİ

Ölüm ve Yas terapisi, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Psikolojik İlk Yardım ihtiyaçlarının yanı sıra Öğrenci Koçluğu, Ergen ve Genç yetişkinler için Kariyer Danışmanlığı, Etkili Sınava Hazırlanma, Öz-Disiplin, Başarı Motivasyonu, Öz yeterlilik kazanma gibi öğrenci ve genç yetişkin sorunlarıyla ilgili psikolojik destek sağlıyorum.

Zeynep Tuğba Kahyaoğlu Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Zeynep Tuğba Kahyaoğlu için nasıl randevu alınır?
Psikolog Zeynep Tuğba Kahyaoğlu ile görüşmek için ister "şimdi konuş" butonundan hemen bağlanabilir, ister uygun tarih ve saat seçmek üzere "randevu al" butonunu kullanabilirsiniz.
Psk. Zeynep Tuğba Kahyaoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Kronik Yorgunluk Sendromu Aile İçi İletişim Sorunları Yaşlılık Depresyonu İnatlaşma ve daha fazla alanda hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için uzmanlık alanlarını inceleyebilirsiniz
Psk. Zeynep Tuğba Kahyaoğlu kaç yıl deneyime sahiptir?
Zeynep Tuğba Kahyaoğlu 1 yıllık bir deneyime sahiptir
Psk. Zeynep Tuğba Kahyaoğlu hangi üniversiteden mezun olmuştur?
Zeynep Tuğba Kahyaoğlu DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ mezunudur

Zeynep Tuğba Kahyaoğlu Yorumları

Puanlama ve yorum (Sadece seans gerçekleştirenler yorum yapabilir)

Lütfen yorum yapmak için giriş yapınız.