İletişim: [email protected]
Bizi takip edin:
< Geri
Yasemin Püsküllü Mete

Yasemin Püsküllü Mete

Psikolog
Danışan : 20 | Seans : 32
30 Dk.   310 ₺

Yasemin Püsküllü Mete Hakkında

2021 yılında Maltepe Üniversitesi’nden Psikoloji ve PDR %100 İngilizce lisanslarından mezun oldum. Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Programları ve Öğretim Tezsiz Yüksek Lisans, Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Yüksek Lisansa devam ediyorum. Lisans dersleri kapsamında ilkokul, lise, toplum ruh sağlığı merkezi, hastane gibi kurumlarda staj yaptım. Okullarda öğrenciler ile görüşmeler yaptım, rehberlik süreçlerini gözlemledim, sunum yaptım; Hastane ve TRSM’de Psikologlar ile vaka incelemeleri yaptık, Şizofreni, Bipolar gibi hastaların seans süreçleri hakkında hocalarım ile toplantılar yapma fırsatı yakaladım. Çocuk ve yetişkin objektif ve projektif test eğitimleri aldım. Çocuk ve Ergen BDT Eğitimimi tamamladım. Şu an Mehmet Zihni Sungur hocam ile KDT eğitimime devam etmekteyim. Reyhana Seedattan Çocuk Merkezli Oyun Terapisi ve Filial Terapi eğitimlerimi aldım. Süpervizyon sürecindeyim. Yetişkin Depresyon, Kaygı Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozuklukları, Travma Sonrası Stres Bozukluğu gibi hayatımızın kalitesini düşüren bozuklukları ile çalışmaktayım. Bunların yanında aldığım eğitimler doğrultusunda Ebeveyn Danışmanlığı, Çocuk Terapileri (Oyun Terapisi, BDT) de uygulamaktayım.

Yasemin Püsküllü Mete Uzmanlık Alanları

Yetişkin Terapisi Bilişsel Davranışçı Terapi Psikoterapi Bireysel Terapi Oyun Terapisi Çocuk Terapisi Çocuk ve Ergen Psikolojisi Depresyon Stres Uyum Sorunları İletişim Hataları Romantik İlişki Sorunları Sosyal Fobi Kaygı (Anksiyete) Bozukluğu Obsesif- Kompulsif Bozukluk Narsistik Kişilik Bozukluğu Panik Atak Yaygın Anksiyete Bozukluğu Travma Sonrası Stres Bozukluğu Hayat Kalitesini Yükseltme Öz Şefkat Bilinçli Farkındalık Kişiler Arası İletişim Becerileri Karar Verme Süreçleri Özgüven Sorunu Korku Çekingenlik Uyum Bozuklukları İnatlaşma Şiddet ve İstismar Davranış Bozuklukları İlişki Problemleri Kıskançlık Kronik Mutsuzluk Kronik Yorgunluk Sendromu Erteleme Davranışı Motivasyon Eksikliği Ağlama ve Öfke Nöbetleri Öfke Kontrolu Kaygı Bozuklukları Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Dikkat Dağınıklığı Yaşlılık Depresyonu Kişilik Bozuklukları Sürekli Mutsuzluk Okul Zorlukları Anne-Baba Eğitimi ve Danışmanlığı Psikolojik Travmalar Sınav kaygısı Duygudurum bozuklukları Umutsuzluk Anlam arayışı
Daha Fazla...

Yasemin Püsküllü Mete Okullar ve Eğitimleri

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

PSİKOLOJİ / PDR

Yetişkin Depresyon, Kaygı Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozuklukları, Travma Sonrası Stres Bozukluğu gibi hayatımızın kalitesini düşüren bozuklukları ile çalışmaktayım. Bunların yanında aldığım eğitimler doğrultusunda Ebeveyn Danışmanlığı, Çocuk Terapileri (Oyun Terapisi, BDT) de uygulamaktayım.

Yasemin Püsküllü Mete Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Yasemin Püsküllü Mete için nasıl randevu alınır?
Psikolog Yasemin Püsküllü Mete ile görüşmek için ister "şimdi konuş" butonundan hemen bağlanabilir, ister uygun tarih ve saat seçmek üzere "randevu al" butonunu kullanabilirsiniz.
Psk. Yasemin Püsküllü Mete hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Kaygı (Anksiyete) Bozukluğu Kıskançlık Kronik Mutsuzluk İlişki Problemleri ve daha fazla alanda hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için uzmanlık alanlarını inceleyebilirsiniz
Psk. Yasemin Püsküllü Mete kaç yıl deneyime sahiptir?
Yasemin Püsküllü Mete 2 yıllık bir deneyime sahiptir
Psk. Yasemin Püsküllü Mete hangi üniversiteden mezun olmuştur?
Yasemin Püsküllü Mete MALTEPE ÜNİVERSİTESİ mezunudur

Yasemin Püsküllü Mete Yorumları

Puanlama ve yorum (Sadece seans gerçekleştirenler yorum yapabilir)

Lütfen yorum yapmak için giriş yapınız.