İletişim: [email protected]
Bizi takip edin:
< Geri
Selin Güngör

Selin Güngör

Klinik Psikolog
Danışan : 90 | Seans : 555
30 Dk.   340 ₺

Selin Güngör Hakkında

Merhaba, Ben Klinik Psikolog Selin Güngör. Psikoloji lisans eğitimimi Acıbadem Üniversitesinde, Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimimi ise Üsküdar Üniversitesinde tamamladım. Lisans eğitimimde gönüllü olarak Tekirdağ Devlet Hastanesinde stajyer psikologluk yaptım. Çekmeköy Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, Sultanbeyli Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Özel Fransız Lape Hastanesi ve NP İstanbul Beyin Hastanesinde zorunlu stajlarımı tamamladım.

Selin Güngör Uzmanlık Alanları

Yetişkin Terapisi Bilişsel Davranışçı Terapi Psikoterapi Çift Terapisi Evlilik Terapisi Bireysel Terapi Ergen Terapisi Depresyon Stres Aile İçi İletişim Sorunları Çiftler Arası İletişim Eksikliği İletişim Hataları Romantik İlişki Sorunları Sosyal Fobi Kaygı (Anksiyete) Bozukluğu Obsesif- Kompulsif Bozukluk Panik Atak Yaygın Anksiyete Bozukluğu Travma Sonrası Stres Bozukluğu Hayat Kalitesini Yükseltme Kişiler Arası İletişim Becerileri Karar Verme Süreçleri Özgüven Sorunu Çekingenlik İlişki Problemleri Kronik Mutsuzluk Erteleme Davranışı Motivasyon Eksikliği Öfke Kontrolu Kaygı Bozuklukları Evlilik Sorunları Özgül Fobi Majör Depresif Bozukluk Kişilerarası İlişkilerde Bozukluklar Panik Bozukluğu Sürekli Mutsuzluk Agorafobi
Daha Fazla...

Selin Güngör Okullar ve Eğitimleri

ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ

PSİKOLOJİ

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ - KLİNİK PSİKOLOJİ

Bireysel psikoterapi seanslarımda Bilişsel Davranışçı Terapi ekolüyle çalışmaktayım. Depresyon, Fobi, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Kaygı (Anksiyete), Panik Bozukluk, Motivasyon Kaybı, İletişim Problemleri, İlişki Problemleri, Öfke Kontrol Problemleri, Karar verme Süreçleri alanlarında uzmanlıklarım bulunmaktadır. Çift Terapisinde İlişki Pusulası modelini kullanarak seanslarımı yürütmekteyim. Herkesin hayatında üstünden gelemediği sorunlar olmaktadır önemli olan destek almak için ilk adımı atmak ve doğru kişilerden yardım almaktır. Ben bu yolda sizlere elimden gelen desteği vereceğim. Sevgiler..

Selin Güngör Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Selin Güngör için nasıl randevu alınır?
Psikolog Selin Güngör ile görüşmek için ister "şimdi konuş" butonundan hemen bağlanabilir, ister uygun tarih ve saat seçmek üzere "randevu al" butonunu kullanabilirsiniz.
Psk. Selin Güngör hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Motivasyon Eksikliği Psikoterapi Panik Bozukluğu Özgül Fobi ve daha fazla alanda hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için uzmanlık alanlarını inceleyebilirsiniz
Psk. Selin Güngör kaç yıl deneyime sahiptir?
Selin Güngör 6 yıllık bir deneyime sahiptir
Psk. Selin Güngör hangi üniversiteden mezun olmuştur?
Selin Güngör ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ mezunudur

Selin Güngör Yorumları

Puanlama ve yorum (Sadece seans gerçekleştirenler yorum yapabilir)

Lütfen yorum yapmak için giriş yapınız.