< Geri
online psikolog logo white
Selen Melay Yanıkan
Çevrim Dışı

Selen Melay Yanıkan

Klinik Psikolog
camera

Uzman Videosu

star
5.0
(11 Yorum)
flama
flama
 
flama
flama

Selen Melay Yanıkan Kimdir?

Merhabalar, ben Uzman Klinik Psikolog Selen Melay YANIKAN. Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (%100 İngilizce) Psikoloji lisans mezunuyum. Yüksek lisansımı Yakın Doğu Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji bölümünde yüksek dereceyle tezli olarak tamamladım. Klinik Psikoloji Yüksek Lisans tezimi “Ebeveynlerinin Evlilik Durumuna Göre Yetişkin Bireylerin Eş Seçimi, Bağlanma Sti...

Devamını Oku
Eğitim ve Sertifikalar
  • ULUSLARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ
    Psikoloji (Lisans)
  • YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ
    Kli̇ni̇k Psi̇koloji̇

Selen Melay Yanıkan Yorumları

Bir konuda öylesine rahatlamak için fikir alışverişi yapmak adına başvurdum ama sesli görüşme olmasına rağmen kendisinin yüz yüze yapılıyormuşçasına başarılı terapi tekniği sayesinde olumlu anlamda işin rengi değişti. Daha seans bitmeden kendimi rahatlamış hissettim. Muzdarip olduğum konunun kaynağını anlayabilmek için çok mantıklı, çok yerinde, tabiri yerindeyse düğüm çözücü sorular sordu. Fotoğrafından genç olduğunu farz ediyorum. Bu yaşta bilgisi ve yaklaşımı tebriği hak etti. Yanılıyorsam da fark etmez tebriği hak ediyor.

09.05.2023

Merhabalar, zamanınızı ayırıp düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Terapilerimde sizler için en iyi yararı gözetip yardımcı olmak temel amacım doğrultusunda faydamın dokunduğu ile ilgili geribildirim almak beni çok mutlu etti. Umarım terapi kapsamında konuştuklarımız ve yaptığımız uygulamalar tüm hayatınız boyunca sizinle olur ve fayda sağlar.

Bir kaç aydır görüşüyoruz ve kendimi oldukça rahat hissediyorum. Gerek teorik bilgisi gerekse de yaklaşım tarzıyla her şeyi rahatlıkla görüşebilir ve çözüme ulaşabilirsiniz. Kurduğu iletişim ve dostça tavrıyla konuyu her yönüyle ele alabilen, sonuca ulaştırmada da kararlı gerçek bir profesyonel diyebilirim.

20.05.2023

Merhabalar, düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim 😊 Birlikte çıktığımız bu yolda dürüstlük, saygı ve güven ilişkisi kurduğumuzu ve sizlere yardımımın dokunduğunu gösteren bir geribildirim almak beni çok mutlu etti 🙏🏻 Kendinizi daha iyi ve daha rahat hissedebileceğiniz günlere.. Görüşmek üzere 😊

İlk seanstan bile olaylara farklı zamanlardan, farklı pencerelerden bakmamı sağladınız. İlerleyen seanslarda görüşmek üzere

21.05.2023

Merhabalar, düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim 🙏🏻 sizlere yardımım dokunduğu konusunda geribildirim almak beni çok mutlu etti. Terapi kapsamında konuştuklarımızın, konuşacaklarımızın, yaptıklarımızın ve yapacaklarımızın tüm hayatınız boyunca size ışık olup yol göstermesi dileğiyle. Görüşmek üzere 😊

İlk defa onlayn terapi aldm açıkçası bukadar iyi geçeceğini hiç düşünmemiştim öylesine denemek için yapmıştm fakat beklediğimden çok daha iyi geçti çok samimiydi sesli arama olmasına rağmen yüz yüzeymiş gibiydi ilk seanstan bile olaylara farklı zamanlardan, farklı pencerelerden bakmamı sağladıve gerçeten çok iyi geldi seanslara mutlaka devam edicem dediklerinizi de uygulicam kesinlikle İlerleyen seanslarda görüşmek üzere:)

08.06.2023

Merhabalar. Sizlere faydamın dokunduğunu gösteren bir geribildirim almak beni çok mutlu etti 😊 Görüşmek üzere 🙏🏻

İlk defa onlayn terapi aldm açıkçası bukadar iyi geçeceğini hiç düşünmemiştim öylesine denemek için yapmıştm fakat beklediğimden çok daha iyi geçti çok samimiydi sesli arama olmasına rağmen yüz yüzeymiş gibiydi ilk seanstan bile olaylara farklı zamanlardan, farklı pencerelerden bakmamı sağladıve gerçeten çok iyi geldi seanslara mutlaka devam edicem dediklerinizi de uygulicam kesinlikle İlerleyen seanslarda görüşmek üzere:)

08.06.2023

Merhabalar. Sizlere faydamın dokunduğunu gösteren bir geribildirim almak beni çok mutlu etti😊 Düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Görüşmek üzere 🙏🏻

Sadece bir kaç seans görüşmemize rağmen terapinin faydalarını görmeye başladım. Çok cana yakın, anlayışlı ve samimi bir insan. Sonuç odaklı yaklaşımı ve ögrettiği teknikler kısa surede farkı görmenizi sağlıyor.

15.07.2023

Epeydir bir uzman psikolog arayışındaydım bulunduğum bölgede bir psikoloğa ulaşmam çok zordu online Psikolog arayışına girdim beni ve sorunumu anlayabilecek mi diye çok endişeliydim ve Selen Hanımın sayfasına denk geldim uzmanlık alanını okuduğumda bana hitap ettiğini fark ettim ve ilk seansımı aldım. Selen Hanım mesleğini çok profesyonelce yapan , danışanını dinleyen , anlayan , zaman yönetimi konusunda da oldukça başarılı çok tatlı bir insan 🤗😇 Bana faydalı olduğunu düşünüyorum ve seanslarımıza devam ediyorum mesleğinde başarılarının devamını diliyorum.

04.08.2023

Bazı psikolojik sorunlarım vardı bundan dolayı Selen hanıma başvurdum ve başvurduğumdan beri çok şey öğrendim öğrenmeye de devam ediyorum bana çok katkısı oluyor çok nazik birisi doğru ve sağlıklı olanı size uzun uzun açıklayarak anlatıyor iyi ki kendisinden seans almaya başlamışım kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.

19.08.2023

Merhaba sadece bir seans görüştüm. Gayet iyi geçti. Samimiyeti bana güven verdi. Seans almaya devam edeceğim. Birkaç seans sonra yorum yapmak daha sağlıklı olur.

11.10.2023

Selen hanım ile görüşmeye başladığımda bir karar alma sürecindeydim ve ne yapacağımı bilmiyordum. Kafamda bir sürü düşünce vardı. Düşünceler sis bulutu gibiydi, hangisi gerçek hangisi yalan, hangisi benim hangisi başkasının düşüncesiydi ayırt edemiyordum artık. Selen hanım ile üç aydan fazladır görüşüyorum ve kafamdaki sis bulutu dağıldı. Artık kendi sesimi duyabiliyorum ve kendi düşüncelerimi görebiliyorum. Öz güvenimin yerine geldiğini, kendimi daha değerli hissettiğimi fark ettim. Selen hanım bu konuda çok kararlı ve neye odaklanması gerektiğini biliyor. Bence mesleğini severek ve hakkıyla yapan bir psikolog. Sayesinde yürüdüğüm yolda daha kararlıyım. Teşekkür ederim Selen hanım.

15.01.2024

Daha ilk seanstan Selen hanıma olan inancım güçlendi. Çok ilgili, samimi ve bakış açısıyla gerçekten güven veriyor. çok umutluyum iyi ki tanıştım 🙏

10.05.2024

Selen Melay Yanıkan Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Selen Melay Yanıkan için nasıl randevu alınır?

Psikolog Selen Melay Yanıkan ile görüşmek için ister 'şimdi konuş' butonundan hemen bağlanabilir, ister uygun tarih ve saat seçmek üzere 'randevu al' butonunu kullanabilirsiniz.

Psk. Selen Melay Yanıkan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Bireysel Terapi , Fobiler , Korku , Çift Terapisi ve daha fazla alanda hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için uzmanlık alanlarını inceleyebilirsiniz

Psk. Selen Melay Yanıkan hangi üniversiteden mezun olmuştur?

Selen Melay Yanıkan ULUSLARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ mezunudur

Psk. Selen Melay Yanıkan kaç yıl deneyime sahiptir?

Selen Melay Yanıkan 5 yıllık bir deneyime sahiptir