İletişim: [email protected]
Bizi takip edin:
< Geri
Nazif Sürücü

Nazif Sürücü

Psi̇kolog
Danışan : 48 | Seans : 126
30 Dk.   200 ₺

Nazif Sürücü Hakkında

Merhaba, ben Psikolog Nazif Sürücü. Bartın Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum. Cerrahpaşa - Adli Tıp ve Adli Bilimler Enstitüsünde yüksek lisansımı tamamlamaktayım. Bilişsel Davranışçı Terapi ve Mindfulness Temelli Terapi uygulamaktayım. Cinsel İşlev Bozuklukları, Depresyon, Stres, Anksiyete Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB), Sosyal ve Özgül Fobiler, Öfke Kontrol Problemleri, Panik Atak, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Özgüven Problemleri, Motivasyon Eksikliği, Çekingenlik, Dikkat Dağınıklığı, Psikolojik Travmalar, Yas Süreci, Uyum Sorunları, Yeme Bozuklukları, Kıskançlık, Sürekli Mutsuzluk, Öz Şefkat, Bilinçli Farkındalık, Kariyer ve Tercih danışmanlığı, gibi konularla beraber pek çok alanda danışmanlık vermekteyim.

Nazif Sürücü Uzmanlık Alanları

Yetişkin Terapisi Bilişsel Davranışçı Terapi Psikoterapi Çift Terapisi Cinsel Terapi Ergen Terapisi Çocuk Terapisi Çocuk ve Ergen Psikolojisi Depresyon Stres Uyum Sorunları Cinsel Bozukluklar Kariyer Danışmanlığı Sosyal Fobi Kaygı (Anksiyete) Bozukluğu Obsesif- Kompulsif Bozukluk Panik Atak Yaygın Anksiyete Bozukluğu Travma Sonrası Stres Bozukluğu Hayat Kalitesini Yükseltme Öz Şefkat Bilinçli Farkındalık Özgüven Sorunu Korku Çekingenlik Şiddet ve İstismar Davranış Bozuklukları Kendine Zarar Verme Kronik Mutsuzluk Öfke Kontrolu Özgül Fobi Bipolar Bozukluk Panik Bozukluğu Sürekli Mutsuzluk Okul Zorlukları Cinsel İşlev Bozukluğu Cinsel Soğukluk Cinsel Terapi Danışmanlığı Cinsel İsteksizlik Vajinismus Erken Boşalma Sertleşme Problemi Kadın Uyarılma-Orgazm Bozukluğu Cinsel Travmalar Bağımlılıklar Psikolojik Travmalar Sınav kaygısı Duygudurum bozuklukları Umutsuzluk Anlam arayışı
Daha Fazla...

Nazif Sürücü Okullar ve Eğitimleri

BARTIN ÜNİVERSİTESİ

PSİKOLOJİ

Bilişsel Davranışçı Terapi ve Mindfulness Temelli Terapi uygulamaktayım. Cinsel İşlev Bozuklukları, Depresyon, Stres, Anksiyete Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB), Sosyal ve Özgül Fobiler, Öfke Kontrol Problemleri, Panik Atak, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Özgüven Problemleri, Motivasyon Eksikliği, Çekingenlik, Dikkat Dağınıklığı, Psikolojik Travmalar, Yas Süreci, Uyum Sorunları, Yeme Bozuklukları, Kıskançlık, Sürekli Mutsuzluk, Öz Şefkat, Bilinçli Farkındalık, Kariyer ve Tercih danışmanlığı, gibi konularla beraber pek çok alanda danışmanlık vermekteyim.

Nazif Sürücü Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Nazif Sürücü için nasıl randevu alınır?
Psikolog Nazif Sürücü ile görüşmek için ister "şimdi konuş" butonundan hemen bağlanabilir, ister uygun tarih ve saat seçmek üzere "randevu al" butonunu kullanabilirsiniz.
Psk. Nazif Sürücü hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Kariyer Danışmanlığı Depresyon Bilişsel Davranışçı Terapi Umutsuzluk ve daha fazla alanda hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için uzmanlık alanlarını inceleyebilirsiniz
Psk. Nazif Sürücü kaç yıl deneyime sahiptir?
Nazif Sürücü 1 yıllık bir deneyime sahiptir
Psk. Nazif Sürücü hangi üniversiteden mezun olmuştur?
Nazif Sürücü BARTIN ÜNİVERSİTESİ mezunudur

Nazif Sürücü Yorumları

Puanlama ve yorum (Sadece seans gerçekleştirenler yorum yapabilir)

Lütfen yorum yapmak için giriş yapınız.