İletişim: [email protected]
Bizi takip edin:
< Geri
Kardelen Bakar

Kardelen Bakar

Psikolog
Danışan : 53 | Seans : 148
30 Dk.   230 ₺

Kardelen Bakar Hakkında

Merhaba ben Kardelen Bakar. Mezun olduğum tarihten bugüne kadar çeşitli kurum ve kuruluşlarda gönüllü ve aktif olarak psikologluk yapmaya devam ettim. Klinik, Özel Eğitim ve Sosyal Hizmet alanlarında stajlarımı tamamladım. Şu an özel bir kurumda aktif olarak çalışmaya devam etmekteyim.

Kardelen Bakar Uzmanlık Alanları

Yetişkin Terapisi Bilişsel Davranışçı Terapi Psikoterapi Bireysel Terapi Oyun Terapisi Ergen Terapisi Çocuk Terapisi Çocuk ve Ergen Psikolojisi Depresyon Stres Aile İçi İletişim Sorunları Uyum Sorunları İletişim Hataları Kariyer Danışmanlığı Evlilik Öncesi Danışmanlık Romantik İlişki Sorunları Sosyal Fobi Kaygı (Anksiyete) Bozukluğu Obsesif- Kompulsif Bozukluk Panik Atak Yaygın Anksiyete Bozukluğu Travma Sonrası Stres Bozukluğu Hayat Kalitesini Yükseltme Öz Şefkat Kişiler Arası İletişim Becerileri Karar Verme Süreçleri Özgüven Sorunu Korku Çekingenlik Uyum Bozuklukları İnatlaşma Şiddet ve İstismar Kilo Problemi Yeme Problemleri Anoreksiya Bulimia Şişmanlık (Obezite) Davranış Bozuklukları Kendine Zarar Verme İlişki Problemleri Kıskançlık Kronik Mutsuzluk Erteleme Davranışı Motivasyon Eksikliği Ağlama ve Öfke Nöbetleri Öfke Kontrolu Kaygı Bozuklukları Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Dikkat Dağınıklığı Evlilik Sorunları Evlenme Korkusu Boşanma Süreci Boşanma Travması Distimik Bozukluk ( Kronik Depresyon) Özgül Fobi Majör Depresif Bozukluk Kişilerarası İlişkilerde Bozukluklar Panik Bozukluğu Kişilik Bozuklukları Yas Süreci Sürekli Mutsuzluk Dikkat Dağınıklığı Unutkanlık Okul Zorlukları Çocuklarda Uyku Problemleri Anne-Baba Eğitimi ve Danışmanlığı Cinsel İşlev Bozukluğu Cinsel Soğukluk Cinsel İsteksizlik Erken Boşalma Sertleşme Problemi Cinsel Travmalar Vücut (Beden) Disformik Bozukluğu Psikolojik Travmalar Sınav kaygısı Uyku problemleri Duygudurum bozuklukları Umutsuzluk Anlam arayışı
Daha Fazla...

Kardelen Bakar Okullar ve Eğitimleri

ZONGULDAK BÜLENT ECEVIT ÜNIVERSITESI

PSIKOLOJI

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) ekolüne bağlı olarak yetişkin ve ergenlerde bireysel seans hizmeti vermekteyim. Doğru alanda danışmanlık alabilmeniz için çeşitli test ve envanterler kullanmaktayım. Oyun Terapisi, Çocuklarda Resim Analizi, Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB), Anksiyete, Majör Depresyon, Travma Sonrası Stres Bozukluğu (TSSB), Sosyal Problemler ve diğer bireysel alanlarda danışmanlık hizmeti vermekteyim.

Kardelen Bakar Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Kardelen Bakar için nasıl randevu alınır?
Psikolog Kardelen Bakar ile görüşmek için ister "şimdi konuş" butonundan hemen bağlanabilir, ister uygun tarih ve saat seçmek üzere "randevu al" butonunu kullanabilirsiniz.
Psk. Kardelen Bakar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Kilo Problemi Erken Boşalma Çocuklarda Uyku Problemleri Anoreksiya ve daha fazla alanda hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için uzmanlık alanlarını inceleyebilirsiniz
Psk. Kardelen Bakar kaç yıl deneyime sahiptir?
Kardelen Bakar 2 yıllık bir deneyime sahiptir
Psk. Kardelen Bakar hangi üniversiteden mezun olmuştur?
Kardelen Bakar ZONGULDAK BÜLENT ECEVIT ÜNIVERSITESI mezunudur

Kardelen Bakar Yorumları

Anonim (Gizli)
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon

Zamanın nasıl geçtiğini anlamadım bile, kendimi biraz daha rahatlamış hissediyorum

31.10.2023
Anonim (Gizli)
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon

zamanın su gibi aktığı bir deneyim oldu .. keşke bitmeseydiiii

24.10.2023

Puanlama ve yorum (Sadece seans gerçekleştirenler yorum yapabilir)

Lütfen yorum yapmak için giriş yapınız.