İletişim: [email protected]
Bizi takip edin:
< Geri
İrem Yıldız

İrem Yıldız

Psi̇kolog
Danışan : 26 | Seans : 72
30 Dk.   200 ₺

İrem Yıldız Hakkında

Ben Psikolog İrem Yıldız. Lisans mezuniyetimi yüksek onur öğrencisi olarak Akdeniz Üniversitesi'nde tamamladım. Şu anda Üsküdar Üniversitesi’nde Nörobilim (İngilizce) Yüksek Lisansı yapmaktayım. Öğrencilik yıllarımda; Türk Psikologlar Derneği , Akdeniz Üniversite Hastanesi gibi kurumların bünyesinde çalışarak araştırmalarımı yürüttüm ve eğitimlerimi aldım. Şu anda sağlık bakanlığına bağlı psikoteknik değerlendirme merkezinde kurum müdürü psikolog olarak çalışıyor ve yüksek lisansıma devam ediyorum. Bilişsel Davranışçı Terapi ve Flash EMDR ekollerinin kullandığı teknikler ile birçok psikolojik problemin çözümünde, önlenmesinde ve hayat akışında güzel bir farklılığın aracısı olma misyonuyla çalışmaktayım. Depresyon, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Öfke Kontrol Problemleri, Fobiler ve İlişkili Bozukluklar, Stres ve Kaygı Yönetimi, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Özgüven Problemleri ve Öz şefkat, Motivasyon Eksikliği, Yas Süreci, Uyum Sorunları, Yeme Bozuklukları, Bağımlılık, Boşanma, Romantik İlişki Sorunları, Aile İçi İletişim Sorunları, Hayat Kalitesini Yükseltme, Psikolojik Sağlamlık Arttırımı, Kişiler Arası İletişim Becerileri, Cinsel Bozukluklar, Sınav Kaygısı, Kariyer Danışmanlığı alanlarında profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyim.

İrem Yıldız Uzmanlık Alanları

Yetişkin Terapisi Bilişsel Davranışçı Terapi Psikoterapi Bireysel Terapi EMDR Terapi Oyun Terapisi Ergen Terapisi Çocuk ve Ergen Psikolojisi Depresyon Stres Aile İçi İletişim Sorunları Çiftler Arası İletişim Eksikliği Uyum Sorunları İletişim Hataları Kariyer Danışmanlığı Evlilik Öncesi Danışmanlık Romantik İlişki Sorunları Sosyal Fobi Kaygı (Anksiyete) Bozukluğu Panik Atak Yaygın Anksiyete Bozukluğu Travma Sonrası Stres Bozukluğu Hayat Kalitesini Yükseltme Öz Şefkat Bilinçli Farkındalık Kişiler Arası İletişim Becerileri Karar Verme Süreçleri Özgüven Sorunu Çekingenlik Kilo Problemi Yeme Problemleri Anoreksiya Bulimia Şişmanlık (Obezite) Davranış Bozuklukları Kendine Zarar Verme İlişki Problemleri Kronik Mutsuzluk Kronik Yorgunluk Sendromu Motivasyon Eksikliği Kaygı Bozuklukları Dikkat Dağınıklığı Evlilik Sorunları Evlenme Korkusu Boşanma Süreci Özgül Fobi Majör Depresif Bozukluk Kişilerarası İlişkilerde Bozukluklar Panik Bozukluğu Yas Süreci Anne-Baba Eğitimi ve Danışmanlığı Cinsel İsteksizlik Vajinismus Bağımlılıklar Madde Bağımlılığı Alkol Bağımlılığı Madde Kullanımıyla İlişkili Bozukluklar Vücut (Beden) Disformik Bozukluğu Psikolojik Travmalar Sınav kaygısı
Daha Fazla...

İrem Yıldız Okullar ve Eğitimleri

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

PSİKOLOJİ

Bilişsel Davranışçı Terapi ve Flash EMDR ekollerinin kullandığı teknikler ile birçok psikolojik problemin çözümünde, önlenmesinde ve hayat akışında güzel bir farklılığın aracısı olma misyonuyla çalışmaktayım. Depresyon, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Öfke Kontrol Problemleri, Fobiler ve İlişkili Bozukluklar, Stres ve Kaygı Yönetimi, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Özgüven Problemleri ve Öz şefkat, Motivasyon Eksikliği, Yas Süreci, Uyum Sorunları, Yeme Bozuklukları, Bağımlılık, Boşanma, Romantik İlişki Sorunları, Aile İçi İletişim Sorunları, Hayat Kalitesini Yükseltme, Psikolojik Sağlamlık Arttırımı, Kişiler Arası İletişim Becerileri, Cinsel Bozukluklar, Sınav Kaygısı, Kariyer Danışmanlığı alanlarında profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyim.

İrem Yıldız Sıkça Sorulan Sorular

Psk. İrem Yıldız için nasıl randevu alınır?
Psikolog İrem Yıldız ile görüşmek için ister "şimdi konuş" butonundan hemen bağlanabilir, ister uygun tarih ve saat seçmek üzere "randevu al" butonunu kullanabilirsiniz.
Psk. İrem Yıldız hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Cinsel İsteksizlik Aile İçi İletişim Sorunları Madde Bağımlılığı Yaygın Anksiyete Bozukluğu ve daha fazla alanda hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için uzmanlık alanlarını inceleyebilirsiniz
Psk. İrem Yıldız kaç yıl deneyime sahiptir?
İrem Yıldız 1 yıllık bir deneyime sahiptir
Psk. İrem Yıldız hangi üniversiteden mezun olmuştur?
İrem Yıldız AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ mezunudur

İrem Yıldız Yorumları

Anonim (Gizli)
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon

Kendisi gerçekten inanılmaz tatlı birisi, çok samimi ve anlayışlı. Online olarak gittiğim ilk psikolog ve gerçekten tek seferde kendim için olabilecek en iyi psikoloğu bulduğum için çok mutluyum.

04.08.2023

PSK. İrem Yıldız Cevabı
Güzel düşüncelerini belirttiğin için çok teşekkür ederim. En önemlisi de kendini mutlu ve rahat hissedebildiğin bir ortam sağlayabilmiş olmamıza çok sevindim.
04.08.2023

Puanlama ve yorum (Sadece seans gerçekleştirenler yorum yapabilir)

Lütfen yorum yapmak için giriş yapınız.