İletişim: [email protected]
Bizi takip edin:
< Geri
Hilal Topçu

Hilal Topçu

Psi̇kolog
Danışan : 21 | Seans : 52
30 Dk.   200 ₺

Hilal Topçu Hakkında

Hilal Topçu, Dokuz Eylül Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. Lisans döneminde çeşitli psikoterapi merkezlerinde ve Ege Üniversitesi Madde Bağımlılığı, Toksikoloji ve İlaç Bilimleri Enstitüsünde staj yaptı. Lisans döneminde Türkiye’de psikolojik istismara maruzkalan kadınlar ile ilgili bir araştırma yürüttü ve Türk Psikologlar Derneğinin çalışmalarında aktif olarak yer aldı. Şu anda Kıbrıs İlim Üniversitesinde Klinik Psikoloji yüksek lisans programına devam etmektedir. Bilişsel Davranışçı Terapiler Eğitimini (DATEM - Ebru Şalcıoğlu) tamamlamıştır. Depresyon, Kaygı Bozuklukları, Sosyal ve Özgül Fobi, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, OKB, Uyum Sorunları gibi konularda çalışmalarına devam etmektedir. Bilişsel Davranışçı Terapi temelli bireysel yetişkin, ergen terapisi alanlarında online ve yüz yüze olarak bireysel danışmanlık hizmeti vermektedir.

Hilal Topçu Uzmanlık Alanları

Yetişkin Terapisi Bilişsel Davranışçı Terapi Psikoterapi Bireysel Terapi Ergen Terapisi Depresyon Stres Uyum Sorunları İletişim Hataları Kariyer Danışmanlığı Sosyal Fobi Kaygı (Anksiyete) Bozukluğu Obsesif- Kompulsif Bozukluk Panik Atak Yaygın Anksiyete Bozukluğu Travma Sonrası Stres Bozukluğu Hayat Kalitesini Yükseltme Karar Verme Süreçleri Özgüven Sorunu Korku Çekingenlik Uyum Bozuklukları İlişki Problemleri Kıskançlık Erteleme Davranışı Motivasyon Eksikliği Öfke Kontrolu Kaygı Bozuklukları Evlenme Korkusu Boşanma Süreci Özgül Fobi Majör Depresif Bozukluk Kişilerarası İlişkilerde Bozukluklar Panik Bozukluğu Yas Süreci Sürekli Mutsuzluk Agorafobi Oyun Bağımlılığı Sosyal Medya Bağımlılığı Madde Bağımlılığı Alkol Bağımlılığı Sigara Bağımlılığı İlaç Bağımlılığı Madde Kullanımıyla İlişkili Bozukluklar Psikolojik Travmalar Sınav kaygısı Duygudurum bozuklukları Umutsuzluk Anlam arayışı
Daha Fazla...

Hilal Topçu Okullar ve Eğitimleri

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

PSİKOLOJİ

Bilişsel Davranışçı Terapiler Eğitimi (DATEM- Ebru Şalçıoğlu) Metaforlarla Doğru İlişki (Hürol Fışıloğlu - İlişki Pusulası Aile Çalışmaları Enstitüsü) Okul Öncesi Dönemde Uyum Sorunları ve Çözümleri (Mita Psikoloji- İrem Polat)

Hilal Topçu Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Hilal Topçu için nasıl randevu alınır?
Psikolog Hilal Topçu ile görüşmek için ister "şimdi konuş" butonundan hemen bağlanabilir, ister uygun tarih ve saat seçmek üzere "randevu al" butonunu kullanabilirsiniz.
Psk. Hilal Topçu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Bireysel Terapi Sınav kaygısı Oyun Bağımlılığı Motivasyon Eksikliği ve daha fazla alanda hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için uzmanlık alanlarını inceleyebilirsiniz
Psk. Hilal Topçu kaç yıl deneyime sahiptir?
Hilal Topçu 3 yıllık bir deneyime sahiptir
Psk. Hilal Topçu hangi üniversiteden mezun olmuştur?
Hilal Topçu DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ mezunudur

Hilal Topçu Yorumları

Puanlama ve yorum (Sadece seans gerçekleştirenler yorum yapabilir)

Lütfen yorum yapmak için giriş yapınız.