İletişim: [email protected]
Bizi takip edin:
< Geri
Gülşah Güldalı

Gülşah Güldalı

Psikolog
Danışan : 36 | Seans : 106
30 Dk.   260 ₺

Gülşah Güldalı Hakkında

Merhabalar, ben Psikolog Gülşah Güldalı. İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji bölümünden yüksek şeref öğrencisi olarak mezun oldum. Uludağ Üniversitesi’nde Aile Danışmanlığı eğitimimi tamamladım. Aynı zamanda Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında yükseklisans eğitimime devam etmekteyim. Kişisel gelişimine önem veren biri olarak yıllar içerisinde birçok alanda eğitim aldım. Çift lisans ve yüksek lisansa sahibim. Psikoloji eğitimimin yanı sıra Pamukkale Üniversitesi Sosyoloji lisans mezunuyum. İşletme alanında da yüksek lisansımı tamamladım. Uzun yıllar özel sektörde farklı alanlarda deneyim kazandım. Terapilerimde Bilişsel Davranışçı Terapi tekniklerini kullanmaktayım. Almış olduğum eğitimler kapsamında MMPI başta olmak üzere birçok envanteri görüşme süreçlerimde kullanmaktayım. Yetişkin bireylere yönelik; Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Panik Atak, Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB), Travma Sonrası Stres Bozukluğu (TSSB), Depresyon, Yemek Bozuklukları, Uyum Bozuklukları, Öfke Kontrol, Sosyal Fobi, Stres Yönetimi, Aile İçi İletişim Sorunları, Bağlanma Sorunları, Motivasyon Eksikliği, Kariyer Danışmanlığı gibi konularda bireysel danışma oturumlarını online olarak gerçekleştiriyorum. Terapi sürecini bir yolculuk olarak görüyorum ve bu yolculuğunuzda size eşlik edebilmek adına buradayım Yetişkin bireylere yönelik; Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Panik Atak, Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB), Travma Sonrası Stres Bozukluğu (TSSB), Depresyon, Yemek Bozuklukları, Uyum Bozuklukları, Öfke Kontrol, Sosyal Fobi, Stres Yönetimi, Aile İçi İletişim Sorunları, Bağlanma Sorunları, Motivasyon Eksikliği, Kariyer Danışmanlığı gibi konularda bireysel danışma oturumlarını online olarak gerçekleştiriyorum. Terapi sürecini bir yolculuk olarak görüyorum ve bu yolculuğunuzda size eşlik edebilmek adına buradayım.

Gülşah Güldalı Uzmanlık Alanları

Yetişkin Terapisi Aile Terapisi Bilişsel Davranışçı Terapi Psikoterapi Çift Terapisi Aile Danışmanlığı Evlilik Terapisi Bireysel Terapi Depresyon Stres Aile İçi İletişim Sorunları Çiftler Arası İletişim Eksikliği Uyum Sorunları İletişim Hataları Kariyer Danışmanlığı Evlilik Öncesi Danışmanlık Romantik İlişki Sorunları Sosyal Fobi Kaygı (Anksiyete) Bozukluğu Obsesif- Kompulsif Bozukluk Panik Atak Hayat Kalitesini Yükseltme Öz Şefkat Özgüven Sorunu Korku Çekingenlik Uyum Bozuklukları İnatlaşma Kilo Problemi Yeme Problemleri Anoreksiya Bulimia Kendine Zarar Verme İlişki Problemleri Kıskançlık Kronik Yorgunluk Sendromu Erteleme Davranışı Motivasyon Eksikliği Ağlama ve Öfke Nöbetleri Öfke Kontrolu Yaşlılık Depresyonu Evlilik Sorunları Boşanma Süreci Boşanma Travması Distimik Bozukluk ( Kronik Depresyon) Özgül Fobi Majör Depresif Bozukluk Kişilerarası İlişkilerde Bozukluklar Panik Bozukluğu Yas Süreci Sürekli Mutsuzluk Dikkat Dağınıklığı Agorafobi Lohusalık Sendromu Psikolojik Travmalar Uyku problemleri Duygudurum bozuklukları Umutsuzluk Anlam arayışı
Daha Fazla...

Gülşah Güldalı Okullar ve Eğitimleri

İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ

PSİKOLOJİ

Terapilerimde Bilişsel Davranışçı Terapi tekniklerini kullanmaktayım. Almış olduğum eğitimler kapsamında MMPI başta olmak üzere birçok envanteri görüşme süreçlerimde kullanmaktayım. Yetişkin bireylere yönelik; Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Panik Atak, Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB), Travma Sonrası Stres Bozukluğu (TSSB), Depresyon, Yemek Bozuklukları, Uyum Bozuklukları, Öfke Kontrol, Sosyal Fobi, Stres Yönetimi, Aile İçi İletişim Sorunları, Bağlanma Sorunları, Motivasyon Eksikliği, Kariyer Danışmanlığı gibi konularda bireysel danışma oturumlarını online olarak gerçekleştiriyorum. Terapi sürecini bir yolculuk olarak görüyorum ve bu yolculuğunuzda size eşlik edebilmek adına buradayım Yetişkin bireylere yönelik; Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Panik Atak, Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB), Travma Sonrası Stres Bozukluğu (TSSB), Depresyon, Yemek Bozuklukları, Uyum Bozuklukları, Öfke Kontrol, Sosyal Fobi, Stres Yönetimi, Aile İçi İletişim Sorunları, Bağlanma Sorunları, Motivasyon Eksikliği, Kariyer Danışmanlığı gibi konularda bireysel danışma oturumlarını online olarak gerçekleştiriyorum. Terapi sürecini bir yolculuk olarak görüyorum ve bu yolculuğunuzda size eşlik edebilmek adına buradayım.

Gülşah Güldalı Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Gülşah Güldalı için nasıl randevu alınır?
Psikolog Gülşah Güldalı ile görüşmek için ister "şimdi konuş" butonundan hemen bağlanabilir, ister uygun tarih ve saat seçmek üzere "randevu al" butonunu kullanabilirsiniz.
Psk. Gülşah Güldalı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Özgüven Sorunu Aile İçi İletişim Sorunları Yeme Problemleri Stres ve daha fazla alanda hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için uzmanlık alanlarını inceleyebilirsiniz
Psk. Gülşah Güldalı kaç yıl deneyime sahiptir?
Gülşah Güldalı 1 yıllık bir deneyime sahiptir
Psk. Gülşah Güldalı hangi üniversiteden mezun olmuştur?
Gülşah Güldalı İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ mezunudur

Gülşah Güldalı Yorumları

Anonim (Gizli)
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon

Çok profesyonel, dinleyen, yaklaşımı ve bilgisi ile karşı tarafı rahatlatan, samimi bir danışman. Sonraki randevularımı aldım bile :)

08.06.2023

Puanlama ve yorum (Sadece seans gerçekleştirenler yorum yapabilir)

Lütfen yorum yapmak için giriş yapınız.