İletişim: [email protected]
Bizi takip edin:
< Geri
Gülnihal Ak

Gülnihal Ak

Klinik Psikolog
Danışan : 152 | Seans : 293
30 Dk.   250 ₺

Gülnihal Ak Hakkında

Merhabalar, ben Uzman Psikolog Gülnihal Ak. İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji mezunuyum. Lisans eğitiminden sonra İstanbul Kent Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisans programını ’’evli bireylerde bağlanma stillerinin benlik saygısı, toplumsal cinsiyet rolleri ve ayrılık anksiyetesi üzerindeki yordayıcı etkisinin incelenmesi’’ konulu tez çalışması ile tamamladım. Yüksek lisans eğitimim devam ederken Prof. Dr. Mehmet Zihni Sungur tarafından verilen Çift ve Cinsel terapi eğitimini aldım. Ayrıca aldığım eğitimler sonucunda 'Aile Danışmanı' ve ‘Oyun Terapisti’ unvanlarına sahibim. Seanslarımda Bilişsel Davranışçı Terapi ekolü ile ilerlemekteyim. Şu an aktif olarak yüz yüze ve online olarak danışan görmekteyim.

Gülnihal Ak Uzmanlık Alanları

Bilişsel Davranışçı Terapi Çift Terapisi Aile Danışmanlığı Bireysel Terapi Oyun Terapisi Çocuk ve Ergen Psikolojisi Depresyon Stres Aile İçi İletişim Sorunları Çiftler Arası İletişim Eksikliği Sosyal Fobi Borderline Kişilik Bozukluğu Kaygı (Anksiyete) Bozukluğu Obsesif- Kompulsif Bozukluk Narsistik Kişilik Bozukluğu Panik Atak Yaygın Anksiyete Bozukluğu Travma Sonrası Stres Bozukluğu Yeme Problemleri Kendine Zarar Verme Erteleme Davranışı Panik Bozukluğu Yas Süreci Vajinismus Bağımlılıklar Vücut (Beden) Disformik Bozukluğu
Daha Fazla...

Gülnihal Ak Okullar ve Eğitimleri

İSTANBUL BILGI ÜNIVERSITESI

PSİKOLOJİ

İSTANBUL KENT ÜNIVERSITESI - KLİNİK PSİKOLOJİ

Aile Danışmanlığı Eğitimi, Çift ve Cinsel Terapi Eğitimi, Çocuk ve Ergen Bilişsel Davranışçı Terapi, Oyun Terapisi Eğitimi, Çocuk ve Ergen Danışmanlığında Yaratıcı Teknikler, Transaksiyonel Analiz (101), Moxo Dikkat Testi, Çocuklarla Etkili İletişim eğitimlerini tamamladım. Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB), Depresyon, Stres, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Öfke Kontrolü, Panik Atak, Travma Sonrası Stres Bozukluğu(TSSB), Özgüven Problemleri, Motivasyon Eksikliği, Çekingenlik, Dikkat Dağınıklığı, Travmalar, Yas Süreci, Uyum Sorunları, Yeme Bozuklukları, Boşanma, Evlilik Sorunları, Romantik İlişki Sorunları, Vajinismus, Aile İçi İletişim Sorunları, Kıskançlık, Yeme Bozuklukları, Kişiler Arası İletişim Becerileri, Sınav Kaygısı, Akran İlişkileri, Davranış Problemleri, Madde Bağımlılığı vb konularda profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyim.

Gülnihal Ak Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Gülnihal Ak için nasıl randevu alınır?
Psikolog Gülnihal Ak ile görüşmek için ister "şimdi konuş" butonundan hemen bağlanabilir, ister uygun tarih ve saat seçmek üzere "randevu al" butonunu kullanabilirsiniz.
Psk. Gülnihal Ak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Sosyal Fobi Yas Süreci Çift Terapisi Stres ve daha fazla alanda hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için uzmanlık alanlarını inceleyebilirsiniz
Psk. Gülnihal Ak kaç yıl deneyime sahiptir?
Gülnihal Ak 6 yıllık bir deneyime sahiptir
Psk. Gülnihal Ak hangi üniversiteden mezun olmuştur?
Gülnihal Ak İSTANBUL BILGI ÜNIVERSITESI mezunudur

Gülnihal Ak Yorumları

Puanlama ve yorum (Sadece seans gerçekleştirenler yorum yapabilir)

Lütfen yorum yapmak için giriş yapınız.