İletişim: [email protected]
Bizi takip edin:
< Geri
Gözde Aleyna Delikanlı

Gözde Aleyna Delikanlı

Psi̇kolog
Danışan : 19 | Seans : 34
30 Dk.   200 ₺

Gözde Aleyna Delikanlı Hakkında

Merhabalar, ben Psikolog Gözde Aleyna Delikanlı. Ankara Ufuk Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü mezunuyum. Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi ve Psikanaliz tekniklerini kullanmakta olup; Aile, Çift ve Bireysel Terapi uygulamaktayım. Tekniklerim doğrultusunda; Depresyon, Stres, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Sınav Kaygısı, Öfke Kontrol Problemleri, Ergenlik Sorunları, Panik Atak, Özgüven Problemleri, Dikkat Dağınıklığı, Uyum Sorunları, Evlilik Sorunları, İlişki Sorunları, Aile İçi Çatışma, Kıskançlık, Varoluşsal Sorunlar, Hayat Kalitesini Yükseltme, Öz Şefkat, Kişiler Arası İletişim, Karar Verme Süreçleri, Kariyer Danışmanlığı ve Öğrenci Koçluğu gibi alanlarda profesyonel hizmet vermekteyim.

Gözde Aleyna Delikanlı Uzmanlık Alanları

Yetişkin Terapisi Aile Terapisi Bilişsel Davranışçı Terapi Psikoterapi Çift Terapisi Aile Danışmanlığı Evlilik Terapisi Bireysel Terapi EMDR Terapi Ergen Terapisi Çocuk Terapisi Çocuk ve Ergen Psikolojisi Depresyon Stres Aile İçi İletişim Sorunları Çiftler Arası İletişim Eksikliği Uyum Sorunları İletişim Hataları Evlilik Danışmanlığı Kariyer Danışmanlığı Evlilik Öncesi Danışmanlık Romantik İlişki Sorunları Sosyal Fobi Kaygı (Anksiyete) Bozukluğu Obsesif- Kompulsif Bozukluk Narsistik Kişilik Bozukluğu Panik Atak Yaygın Anksiyete Bozukluğu Travma Sonrası Stres Bozukluğu Hayat Kalitesini Yükseltme Öz Şefkat Bilinçli Farkındalık Kişiler Arası İletişim Becerileri Karar Verme Süreçleri Özgüven Sorunu Korku Çekingenlik Uyum Bozuklukları İnatlaşma Şiddet ve İstismar Kilo Problemi Yeme Problemleri Anoreksiya Bulimia Şişmanlık (Obezite) Davranış Bozuklukları Tırnak Yeme Kendine Zarar Verme İlişki Problemleri Kıskançlık Kronik Mutsuzluk Kronik Yorgunluk Sendromu Erteleme Davranışı Motivasyon Eksikliği Ağlama ve Öfke Nöbetleri Öfke Kontrolu Kaygı Bozuklukları Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Dikkat Dağınıklığı Evlilik Sorunları Evlenme Korkusu Boşanma Süreci Boşanma Travması Distimik Bozukluk ( Kronik Depresyon) Özgül Fobi Majör Depresif Bozukluk Kişilerarası İlişkilerde Bozukluklar Panik Bozukluğu Sürekli Mutsuzluk Dikkat Dağınıklığı Unutkanlık Okul Zorlukları Anne-Baba Eğitimi ve Danışmanlığı Sosyal Medya Bağımlılığı Psikolojik Travmalar Sınav kaygısı Duygudurum bozuklukları Umutsuzluk Anlam arayışı
Daha Fazla...

Gözde Aleyna Delikanlı Okullar ve Eğitimleri

UFUK ÜNİVERSİTESİ

PSİKOLOJİ

Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi ve Psikanaliz tekniklerini kullanmakta olup; Aile, Çift ve Bireysel Terapi uygulamaktayım. Tekniklerim doğrultusunda; Depresyon, Stres, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Sınav Kaygısı, Öfke Kontrol Problemleri, Ergenlik Sorunları, Panik Atak, Özgüven Problemleri, Dikkat Dağınıklığı, Uyum Sorunları, Evlilik Sorunları, İlişki Sorunları, Aile İçi Çatışma, Kıskançlık, Varoluşsal Sorunlar, Hayat Kalitesini Yükseltme, Öz Şefkat, Kişiler Arası İletişim, Karar Verme Süreçleri, Kariyer Danışmanlığı ve Öğrenci Koçluğu gibi alanlarda profesyonel hizmet vermekteyim.

Gözde Aleyna Delikanlı Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Gözde Aleyna Delikanlı için nasıl randevu alınır?
Psikolog Gözde Aleyna Delikanlı ile görüşmek için ister "şimdi konuş" butonundan hemen bağlanabilir, ister uygun tarih ve saat seçmek üzere "randevu al" butonunu kullanabilirsiniz.
Psk. Gözde Aleyna Delikanlı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
İletişim Hataları Çocuk Terapisi Bilinçli Farkındalık Bulimia ve daha fazla alanda hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için uzmanlık alanlarını inceleyebilirsiniz
Psk. Gözde Aleyna Delikanlı kaç yıl deneyime sahiptir?
Gözde Aleyna Delikanlı 1 yıllık bir deneyime sahiptir
Psk. Gözde Aleyna Delikanlı hangi üniversiteden mezun olmuştur?
Gözde Aleyna Delikanlı UFUK ÜNİVERSİTESİ mezunudur

Gözde Aleyna Delikanlı Yorumları

Puanlama ve yorum (Sadece seans gerçekleştirenler yorum yapabilir)

Lütfen yorum yapmak için giriş yapınız.