İletişim: [email protected]
Bizi takip edin:
< Geri
Esra Kılınç

Esra Kılınç

Klinik Psikolog
Danışan : 23 | Seans : 157
30 Dk.   320 ₺

Esra Kılınç Hakkında

Merhabalar, ben Klinik Psikolog Esra Kılınç. İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi’nde Psikoloji ana bilim dalında lisans eğitimimi yüksek onur öğrencisi olarak bitirdim. İstanbul Aydın Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans eğitimimi tamamlayarak Klinik Psikolog unvanımı aldım. Şu an hem bir çocuk psikiyatristin yanında hemde özel bir hastanede ve sizlerle burada da görüşmeler yapmaktayım.

Esra Kılınç Uzmanlık Alanları

Yetişkin Terapisi Aile Terapisi Bilişsel Davranışçı Terapi Psikoterapi Çift Terapisi Bireysel Terapi Oyun Terapisi Ergen Terapisi Çocuk Terapisi Çocuk ve Ergen Psikolojisi Depresyon Stres Aile İçi İletişim Sorunları Uyum Sorunları İletişim Hataları Evlilik Danışmanlığı Romantik İlişki Sorunları Sosyal Fobi Kaygı (Anksiyete) Bozukluğu Obsesif- Kompulsif Bozukluk Panik Atak Yaygın Anksiyete Bozukluğu Hayat Kalitesini Yükseltme Öz Şefkat Bilinçli Farkındalık Kişiler Arası İletişim Becerileri Karar Verme Süreçleri Özgüven Sorunu Korku Çekingenlik İnatlaşma Kaygı Bozuklukları Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Konuşma Bozuklukları Özgül Fobi Panik Bozukluğu Sürekli Mutsuzluk Okul Zorlukları Anne-Baba Eğitimi ve Danışmanlığı Umutsuzluk Anlam arayışı
Daha Fazla...

Esra Kılınç Okullar ve Eğitimleri

İSTANBUL YENI YÜZYIL ÜNIVERSITESI

PSIKOLOJI

İSTANBUL AYDIN ÜNIVERSITESI - KLINIK PSIKOLOJI

Yüksek lisans döneminde almış olduğum Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimi ve Oyun Terapisi süper vizyonumla bu yaklaşımlarla çalışmaktayım. Depresyon, Stres Yönetimi, Anksiyete (Kaygı) Bozuklukları, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Sınav Kaygısı - Dikkat Eksikliği, Panik Atak, Özgüven, Yeme Bozukluğu alanlarında Bilişsel Davranışçı Terapi yöntemini kullanmaktayım.

Esra Kılınç Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Esra Kılınç için nasıl randevu alınır?
Psikolog Esra Kılınç ile görüşmek için ister "şimdi konuş" butonundan hemen bağlanabilir, ister uygun tarih ve saat seçmek üzere "randevu al" butonunu kullanabilirsiniz.
Psk. Esra Kılınç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Oyun Terapisi Umutsuzluk Özgüven Sorunu Kişiler Arası İletişim Becerileri ve daha fazla alanda hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için uzmanlık alanlarını inceleyebilirsiniz
Psk. Esra Kılınç kaç yıl deneyime sahiptir?
Esra Kılınç 4 yıllık bir deneyime sahiptir
Psk. Esra Kılınç hangi üniversiteden mezun olmuştur?
Esra Kılınç İSTANBUL YENI YÜZYIL ÜNIVERSITESI mezunudur

Esra Kılınç Yorumları

Puanlama ve yorum (Sadece seans gerçekleştirenler yorum yapabilir)

Lütfen yorum yapmak için giriş yapınız.