İletişim: [email protected]
Bizi takip edin:
< Geri
Doğa Demirci

Doğa Demirci

Psi̇kolog
Danışan : 9 | Seans : 26
30 Dk.   200 ₺

Doğa Demirci Hakkında

Merhabalar, ben Doğa Demirci. İstanbul Nişantaşı Üniversitesi psikoloji bölümü mezunuyum. Bilişsel Davranışçı Terapi tekniklerini kullanmaktayım. Aynı zamanda Çocuklar İçin Objektif testler eğitimim, MMPI Kişilik Envanteri eğitimim de bulunmaktadır. Bilişsel Davranışçı Terapide kullanılan tekniklerden yararlanarak; Depresyon, Yaygın Anksiyete Bozukluğu, Panik Atak, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Psikolojik Travmalar, Yas Süreci, Agorafobi, Sosyal Kaygı Bozukluğu, Beslenme ve Yeme Bozuklukları, Kişilik Bozukluğu, Sınav Kaygısı ve Öz şefkat alanlarında profesyonel olarak danışmanlık hizmeti vermekteyim. Çift terapisi, cinsel terapi yapamıyorum. Toplu paket kısmına katılmak istiyorum.

Doğa Demirci Uzmanlık Alanları

Yetişkin Terapisi Bilişsel Davranışçı Terapi Bireysel Terapi Ergen Terapisi Çocuk Terapisi Depresyon Stres Uyum Sorunları İletişim Hataları Sosyal Fobi Kaygı (Anksiyete) Bozukluğu Obsesif- Kompulsif Bozukluk Panik Atak Yaygın Anksiyete Bozukluğu Travma Sonrası Stres Bozukluğu Hayat Kalitesini Yükseltme Öz Şefkat Özgüven Sorunu Korku Çekingenlik Davranış Bozuklukları Dikkat Dağınıklığı Unutkanlık Agorafobi
Daha Fazla...

Doğa Demirci Okullar ve Eğitimleri

NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ

PSİKOLOJİ

Bilişsel Davranışçı Terapide kullanılan tekniklerden yararlanarak; Depresyon, Yaygın Anksiyete Bozukluğu, Panik Atak, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Psikolojik Travmalar, Yas Süreci, Agorafobi, Sosyal Kaygı Bozukluğu, Beslenme ve Yeme Bozuklukları, Kişilik Bozukluğu, Sınav Kaygısı ve Öz şefkat alanlarında profesyonel olarak danışmanlık hizmeti vermekteyim.

Doğa Demirci Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Doğa Demirci için nasıl randevu alınır?
Psikolog Doğa Demirci ile görüşmek için ister "şimdi konuş" butonundan hemen bağlanabilir, ister uygun tarih ve saat seçmek üzere "randevu al" butonunu kullanabilirsiniz.
Psk. Doğa Demirci hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Kaygı (Anksiyete) Bozukluğu Yaygın Anksiyete Bozukluğu Bireysel Terapi Depresyon ve daha fazla alanda hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için uzmanlık alanlarını inceleyebilirsiniz
Psk. Doğa Demirci kaç yıl deneyime sahiptir?
Doğa Demirci 2 yıllık bir deneyime sahiptir
Psk. Doğa Demirci hangi üniversiteden mezun olmuştur?
Doğa Demirci NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ mezunudur

Doğa Demirci Yorumları

Puanlama ve yorum (Sadece seans gerçekleştirenler yorum yapabilir)

Lütfen yorum yapmak için giriş yapınız.