İletişim: [email protected]
Bizi takip edin:
< Geri
Cansel Aktaş

Cansel Aktaş

Psikolog
Danışan : 154 | Seans : 586
30 Dk.   300 ₺

Cansel Aktaş Hakkında

Ben, Cansel Aktaş. Akdeniz Üniversitesi Psikoloji bölümünü başarıyla tamamladıktan sonra Klinik Psikoloji yüksek lisans programımı sürdürüyorum. Psikolojik danışmanlık alanında çalışan bir psikolog olarak EMDR, BDT (Bilişsel Davranışçı Terapi), Logoterapi gibi terapi yöntemleriyle çalışıyorum. Anlamsal ve insancıl bir yaklaşıma sahibim. Geçmişte devlet hastaneleri, AMATEM, YEGAP gibi kurumlarda stajlar yaptım ve özel eğitim kurumunda psikolog olarak görev aldım. Şu an Zihinsel Gelişim Merkezi'nde çalışmanın yanı sıra ofiste ve online psikolog platformunda terapi seansları gerçekleştiriyorum. Aldığım eğitimler ışığında her danışanımla kişiye özgü bir yaklaşımla ilerlemekteyim.

Cansel Aktaş Uzmanlık Alanları

Yetişkin Terapisi Bilişsel Davranışçı Terapi Psikoterapi Aile Danışmanlığı Bireysel Terapi EMDR Terapi Oyun Terapisi Ergen Terapisi Çocuk Terapisi Çocuk ve Ergen Psikolojisi Depresyon Stres Aile İçi İletişim Sorunları Çiftler Arası İletişim Eksikliği Uyum Sorunları İletişim Hataları Kariyer Danışmanlığı Kaygı (Anksiyete) Bozukluğu Obsesif- Kompulsif Bozukluk Panik Atak Yaygın Anksiyete Bozukluğu Travma Sonrası Stres Bozukluğu Hayat Kalitesini Yükseltme Öz Şefkat Bilinçli Farkındalık Kişiler Arası İletişim Becerileri Karar Verme Süreçleri Özgüven Sorunu Korku Çekingenlik Uyum Bozuklukları İnatlaşma Şiddet ve İstismar Kilo Problemi Yeme Problemleri Anoreksiya Bulimia Şişmanlık (Obezite) Davranış Bozuklukları Tırnak Yeme Kendine Zarar Verme İlişki Problemleri Kıskançlık Kronik Mutsuzluk Kronik Yorgunluk Sendromu Erteleme Davranışı Motivasyon Eksikliği Ağlama ve Öfke Nöbetleri Öfke Kontrolu Kaygı Bozuklukları Dikkat Dağınıklığı Yaşlılık Depresyonu Evlilik Sorunları Evlenme Korkusu Boşanma Süreci Boşanma Travması Distimik Bozukluk ( Kronik Depresyon) Özgül Fobi Majör Depresif Bozukluk Kişilerarası İlişkilerde Bozukluklar Panik Bozukluğu Kişilik Bozuklukları Yas Süreci Sürekli Mutsuzluk Dikkat Dağınıklığı Unutkanlık Agorafobi Okul Zorlukları Çocuklarda Uyku Problemleri Çocuklarda Yeme Problemleri Anne-Baba Eğitimi ve Danışmanlığı Gelişim Bozuklukları Cinsel Travmalar Somatizasyon Bozukluğu Bağımlılıklar Oyun Bağımlılığı Sosyal Medya Bağımlılığı Madde Bağımlılığı Alkol Bağımlılığı İlaç Bağımlılığı Madde Kullanımıyla İlişkili Bozukluklar Vücut (Beden) Disformik Bozukluğu Psikolojik Travmalar Sınav kaygısı Uyku problemleri Duygudurum bozuklukları Umutsuzluk Anlam arayışı
Daha Fazla...

Cansel Aktaş Okullar ve Eğitimleri

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

PSİKOLOJİ

Uzmanlık alanlarım arasında Depresyon, Kaygı Bozuklukları, Obsesif-Kompulsif Bozukluk, Anksiyete, Duygusal ve Davranışsal Sorunlar, Düşünce Bozuklukları ve Travma Sonrası Stres Bozukluğu gibi birçok konuda danışmanlık veriyorum.

Cansel Aktaş Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Cansel Aktaş için nasıl randevu alınır?
Psikolog Cansel Aktaş ile görüşmek için ister "şimdi konuş" butonundan hemen bağlanabilir, ister uygun tarih ve saat seçmek üzere "randevu al" butonunu kullanabilirsiniz.
Psk. Cansel Aktaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Yas Süreci Oyun Terapisi Kişiler Arası İletişim Becerileri Kariyer Danışmanlığı ve daha fazla alanda hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için uzmanlık alanlarını inceleyebilirsiniz
Psk. Cansel Aktaş kaç yıl deneyime sahiptir?
Cansel Aktaş 1 yıllık bir deneyime sahiptir
Psk. Cansel Aktaş hangi üniversiteden mezun olmuştur?
Cansel Aktaş AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ mezunudur

Cansel Aktaş Yorumları

Anonim (Gizli)
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon

Sistem Mesajı: Danışan tarafından 5 puan verildi.

31.03.2023
Anonim (Gizli)
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon
  • star ikon

Harika bir psikolog

31.03.2023

Puanlama ve yorum (Sadece seans gerçekleştirenler yorum yapabilir)

Lütfen yorum yapmak için giriş yapınız.