İletişim: [email protected]
Bizi takip edin:
< Geri
Bengisu Gürkan

Bengisu Gürkan

Psi̇kolog
Danışan : 13 | Seans : 22
30 Dk.   200 ₺

Bengisu Gürkan Hakkında

Merhaba, ben Psikolog Bengisu Gürkan. Doğu Akdeniz Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum. Yüksek lisans eğitimime Nişantaşı Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında devam etmekteyim. Bilişsel Davranışçı Terapi ekolüyle çalışmalarımı sürdürmekteyim. Bu ekolde bulunan teknikleri kullanarak; Depresyon, Genel Kaygı (Sürekli Endişe, Gerginlik, Huzursuzluk), Sosyal Kaygı, Fobiler, Obsesif-Kompulsif Bozukluk (OKB), Panik Ataklar, Travma Sonrası Stres Bozukluğu (TSSB), Yas Süreci, Uyum Sorunları, Öfke Yönetimi Sorunları, Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu, Dikkat Dağınıklığı, Romantik İlişki Sorunları, Aile İçi Sorunlar, Mutsuzluk, Çaresiz Hissetme, Değersiz Hissetme, Sınav Kaygısı, Çocuk Resimleri Analizi, gibi pek çok alanda profesyonel hizmet vermekteyim.

Bengisu Gürkan Uzmanlık Alanları

Yetişkin Terapisi Bilişsel Davranışçı Terapi Psikoterapi Bireysel Terapi Oyun Terapisi Ergen Terapisi Çocuk Terapisi Çocuk ve Ergen Psikolojisi Depresyon Stres Aile İçi İletişim Sorunları Uyum Sorunları İletişim Hataları Sosyal Fobi Kaygı (Anksiyete) Bozukluğu Obsesif- Kompulsif Bozukluk Panik Atak Yaygın Anksiyete Bozukluğu Travma Sonrası Stres Bozukluğu Hayat Kalitesini Yükseltme Öz Şefkat Bilinçli Farkındalık Kişiler Arası İletişim Becerileri Karar Verme Süreçleri Özgüven Sorunu Korku Çekingenlik Uyum Bozuklukları İnatlaşma Şiddet ve İstismar Davranış Bozuklukları Tırnak Yeme Kıskançlık Kronik Mutsuzluk Kronik Yorgunluk Sendromu Erteleme Davranışı Motivasyon Eksikliği Ağlama ve Öfke Nöbetleri Öfke Kontrolu Kaygı Bozuklukları Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Dikkat Dağınıklığı Yaşlılık Depresyonu Konuşma Bozuklukları Özgül Fobi Kişilerarası İlişkilerde Bozukluklar Panik Bozukluğu Yas Süreci Sürekli Mutsuzluk Dikkat Dağınıklığı Unutkanlık Okul Zorlukları Çocuklarda Uyku Problemleri Çocuklarda Yeme Problemleri Psikolojik Travmalar Sınav kaygısı Uyku problemleri Duygudurum bozuklukları Umutsuzluk Anlam arayışı
Daha Fazla...

Bengisu Gürkan Okullar ve Eğitimleri

DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

PSİKOLOJİ

Bilişsel Davranışçı Terapi ekolüyle çalışmalarımı sürdürmekteyim. Bu ekolde bulunan teknikleri kullanarak; Depresyon, Genel Kaygı (Sürekli Endişe, Gerginlik, Huzursuzluk), Sosyal Kaygı, Fobiler, Obsesif-Kompulsif Bozukluk (OKB), Panik Ataklar, Travma Sonrası Stres Bozukluğu (TSSB), Yas Süreci, Uyum Sorunları, Öfke Yönetimi Sorunları, Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu, Dikkat Dağınıklığı, Romantik İlişki Sorunları, Aile İçi Sorunlar, Mutsuzluk, Çaresiz Hissetme, Değersiz Hissetme, Sınav Kaygısı, Çocuk Resimleri Analizi, gibi pek çok alanda profesyonel hizmet vermekteyim. Bilişsel Davranışcı Terapi (BDT), Çocuk Merkezli Oyun Terapisi, Çocuk Resimlerinin Psiko-Pedagojik Analizi, Çocuk Testleri (Gessel Gelişim Testi, Goodenough Harris Bir İnsan Çiz Testi, Draw a Person, Koppitz İnsan Çizim Testi, Aile Çiz Testi, Ağaç Testi, Bahçe Testi, Cattel 2A Zeka Testi, Peabody Kelime Testi, Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, Ankara Gelişim Envanteri, Çocuklar için Depresyon Ölçeği/Anksiyete Ölçeği/ DEHB Ölçeği/ Sosyal Fobi Ölçeği) ,Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri (MMPI) aldığım eğitimler arasındadır.

Bengisu Gürkan Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Bengisu Gürkan için nasıl randevu alınır?
Psikolog Bengisu Gürkan ile görüşmek için ister "şimdi konuş" butonundan hemen bağlanabilir, ister uygun tarih ve saat seçmek üzere "randevu al" butonunu kullanabilirsiniz.
Psk. Bengisu Gürkan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dikkat Dağınıklığı Çocuk ve Ergen Psikolojisi Uyum Bozuklukları Sürekli Mutsuzluk ve daha fazla alanda hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için uzmanlık alanlarını inceleyebilirsiniz
Psk. Bengisu Gürkan kaç yıl deneyime sahiptir?
Bengisu Gürkan 1 yıllık bir deneyime sahiptir
Psk. Bengisu Gürkan hangi üniversiteden mezun olmuştur?
Bengisu Gürkan DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ mezunudur

Bengisu Gürkan Yorumları

Puanlama ve yorum (Sadece seans gerçekleştirenler yorum yapabilir)

Lütfen yorum yapmak için giriş yapınız.