İletişim: [email protected]
Bizi takip edin:
< Geri
Batuhan Şahinkaya

Batuhan Şahinkaya

Kli̇ni̇k Psi̇kolog
Danışan : 32 | Seans : 55
30 Dk.   235 ₺

Batuhan Şahinkaya Hakkında

Merhaba, ben Uzman Klinik Psikolog Batuhan Şahinkaya. Lisans eğitimimi 2017 yılında Psikoloji alanında tamamladım. Ardından Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansımı "Covid-19 Salgını Sırasında Yakınını Kaybetmiş Kişilerde Depresyon, Anksiyete, Somatizasyon ve Uzamış Yas ile İlişkili Faktörler" konulu tez çalışmasıyla tamamlayarak Uzman Klinik Psikolog unvanını aldım. Mezuniyetimden itibaren Çocuk, Ergen ve Yetişkinler ile Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Duygudurum Bozuklukları, Sınav Kaygısı, Anksiyete, Depresyon, Yas, Cinsel Terapi, Aile ve Çift Terapisi, Aile Danışmanlığı konularıyla çalıştım. Bilişsel Davranışçı Terapi, Cinsel Terapi, Evlilik ve Çift Terapisi ve Aile Danışmanlığı eğitimlerimi tamamlayarak yetişkinler ile çalışmaya devam etmekteyim.

Batuhan Şahinkaya Uzmanlık Alanları

Yetişkin Terapisi Aile Terapisi Psikoterapi Çift Terapisi Aile Danışmanlığı Evlilik Terapisi Cinsel Terapi Bireysel Terapi EMDR Terapi Oyun Terapisi Ergen Terapisi Çocuk Terapisi Çocuk ve Ergen Psikolojisi Depresyon Stres Aile İçi İletişim Sorunları Çiftler Arası İletişim Eksikliği Cinsel Bozukluklar İletişim Hataları Evlilik Danışmanlığı Evlilik Öncesi Danışmanlık Romantik İlişki Sorunları Sosyal Fobi Borderline Kişilik Bozukluğu Kaygı (Anksiyete) Bozukluğu Narsistik Kişilik Bozukluğu Panik Atak Yaygın Anksiyete Bozukluğu Travma Sonrası Stres Bozukluğu Hayat Kalitesini Yükseltme Özgüven Sorunu Korku Çekingenlik Uyum Bozuklukları İnatlaşma Şiddet ve İstismar Motivasyon Eksikliği Öfke Kontrolu Kaygı Bozuklukları Evlilik Sorunları Evlenme Korkusu Boşanma Süreci Boşanma Travması Distimik Bozukluk ( Kronik Depresyon) Majör Depresif Bozukluk Kişilerarası İlişkilerde Bozukluklar Panik Bozukluğu Yas Süreci Sürekli Mutsuzluk Unutkanlık Cinsel İşlev Bozukluğu Cinsel Soğukluk Cinsel Terapi Danışmanlığı Cinsel İsteksizlik Vajinismus Erken Boşalma Sertleşme Problemi Kadın Uyarılma-Orgazm Bozukluğu Cinsel Travmalar Somatizasyon Bozukluğu Psikolojik Travmalar Sınav kaygısı Uyku problemleri Duygudurum bozuklukları Umutsuzluk Anlam arayışı
Daha Fazla...

Batuhan Şahinkaya Okullar ve Eğitimleri

İSTANBUL YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ

PSİKOLOJİ

İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ - KLİNİK PSİKOLOJİ

Mezuniyetimden itibaren Çocuk, Ergen ve Yetişkinler ile Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, Duygudurum Bozuklukları, Sınav Kaygısı, Anksiyete, Depresyon, Yas, Cinsel Terapi, Aile ve Çift Terapisi, Aile Danışmanlığı konularıyla çalıştım. Bilişsel Davranışçı Terapi, Cinsel Terapi, Evlilik ve Çift Terapisi ve Aile Danışmanlığı eğitimlerimi tamamlayarak yetişkinler ile çalışmaya devam etmekteyim.

Batuhan Şahinkaya Sıkça Sorulan Sorular

Psk. Batuhan Şahinkaya için nasıl randevu alınır?
Psikolog Batuhan Şahinkaya ile görüşmek için ister "şimdi konuş" butonundan hemen bağlanabilir, ister uygun tarih ve saat seçmek üzere "randevu al" butonunu kullanabilirsiniz.
Psk. Batuhan Şahinkaya hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Sosyal Fobi Uyum Bozuklukları Distimik Bozukluk ( Kronik Depresyon) Ergen Terapisi ve daha fazla alanda hizmet vermektedir. Detaylı bilgi için uzmanlık alanlarını inceleyebilirsiniz
Psk. Batuhan Şahinkaya kaç yıl deneyime sahiptir?
Batuhan Şahinkaya 6 yıllık bir deneyime sahiptir
Psk. Batuhan Şahinkaya hangi üniversiteden mezun olmuştur?
Batuhan Şahinkaya İSTANBUL YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ mezunudur

Batuhan Şahinkaya Yorumları

Puanlama ve yorum (Sadece seans gerçekleştirenler yorum yapabilir)

Lütfen yorum yapmak için giriş yapınız.